zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

150 Fabií CNG pro Státní úřad inspekce práce

15.04.2013
Ekologická auta
150 Fabií CNG pro Státní úřad inspekce práce

Společnost HAVEX-auto přestavěla pro Státní úřad inspekce práce 150 vozů Fabia Combi na plynový pohon. Celou zakázku financuje ŠkoFIN. Státní správa tak upevňuje svůj přístup k ekologicky šetrným technologiím.

ŠkoFINem dodané a společností HAVEX-auto přestavěné vozy pro Státní úřad inspekce práce budou využity k provozování mobilních kanceláří v rámci projektu "Efektivní systém rozvoje zaměstnanosti, výkonu komplexních kontrol a potírání nelegálního zaměstnávání v ČR". Vozy jsou pro tento účel vybaveny potřebnou výpočetní technikou a mobilními plnícími stanicemi CNG.

"Úspěch v tomto výběrovém řízení potvrdil naši kompetenci v dodávkách pro státní správu. Se ŠkoFINem nás pojí dlouholetá zkušenost v oblasti financování a fleetové správy námi dodaných vozů. Stejně jako v ostatních případech jsme bezkonkurenční kvalitou a komplexností doprovodných služeb potvrdili jedinečnost naší nabídky pro zákazníka," říká Jiří Valeš, jednatel společnosti HAVEX-auto.
Kompletní správa vozového parku formou operativního leasingu je lídrem mezi produkty pro firemní klientelu. ŠkoFIN se postará o financování vozového parku a také o kompletní služby spojené s jeho provozem. Operativní leasing ve spojení se službami zjednoduší užívání automobilů a zároveň sníží administrativní výdaje klienta. Zároveň je splátka pro firmu plně daňově uznatelná.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí