zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Priorita informuje o zbývajících penězích v OPŽP

15.04.2013
Obecné
Priorita informuje o zbývajících penězích v OPŽP

Aktuální vydání Priority se soustředí na téma vyčerpání prostředků ze stávajícího Operačního programu Životní prostředí. Popisuje, kolik peněz je třeba ještě z programu vyčerpat, a zabývá se proto i tím, jaké výzvy budou letos vyhlášeny.

Součástí vydání je i takzvaný harmonogram výzev, v němž je uvedeno, kdy a ve kterých prioritních osách budou žadatelé moci v rámci OPŽP žádat o finanční podporu.

Dalším tématem březnového čísla je budoucí podoba nástupce Operačního programu Životní prostředí čili nového operačního programu zaměřeného na životní prostředí pro roky 2014 až 2020. V tuto chvíli ještě nejsou známy konkrétní prioritní osy, ale cíle Státní politiky životního prostředí ČR, z nichž se bude vycházet při nastavování budoucího operačního programu, jsou již směrodatné.

V Prioritě nechybějí ani tradiční reportáže z míst, kde byly projekty podpořené z OPŽP již realizovány. V textu "Kdo si hraje, nezlobí" se například dočtete, co je výsledkem snahy mateřské školy, která se rozhodla za přispění Operačního programu Životní prostředí vybudovat skutečně "přírodní" dětské hřiště.

Priorita č. 3

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí