zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Uzávěrka soutěže E.ON Energy Globe Award ČR prodloužena do 31.5.

16.05.2013
Energie
Uzávěrka soutěže E.ON Energy Globe Award ČR prodloužena do 31.5.

Soutěž E.ON Energy Globe Award ČR, která je často nazývána také jako udělování "ekologických Oskarů", má v České republice 5 soutěžních kategorií: Obec, Kutil, Firma, Mládež a nově kategorie Nápad.

Přihlásit se do ní může opravdu každý a navíc zcela zdarma.

Nejlepší projekty v jednotlivých kategoriích získávají prestižní ocenění a také možnost účastnit se světového finále soutěže zaměřené na úspory energie a ochrany životního prostředí.

O velkém zájmu o českou část prestižní soutěže svědčí i minulý ročník, do kterého se přihlásilo celkem 165 projektů, ze kterých odborná porota vybírala tři finalisty v každé kategorii. Mezi vítězi se tak objevily nejen úsporné projekty velkých společností, ale i zajímavé a inovativní projekty drobných kutilů a mládeže.

Hlavním posláním soutěže je národní i mezinárodní zviditelnění úspěšných ekologicky zaměřených projektů a zároveň podpora vědomí všech lidí na naší planetě, že mohou a musejí něco udělat pro kvalitní životní prostředí.

Krátký promo spot o soutěži (2008-2012)

Pro přihlášení do 5. ročníku E.ON Energy Globe Award ČR vyplňte, prosím, online přihlášku nebo přihlášku (PDF, 448 kB) vytsikněte a společně se svými podklady a s dalšími dokumentačními materiály (preferujeme elektronickou podobu všech materiálů!) ji prosím zašlete na adresu:

E.ON Energie, a.s.
Team E.ON Energy Globe Award ČR
F.A.Gerstnera 2151/6
370 49 České Budějovice
e-mail: projekty@energyglobe.cz (pro elektronické zásilky).

Zasíláte-li podklady do soutěže poštou, přiložte prosím CD či DVD s elektronickou verzí podkladů.

Uzávěrka přihlášek: 31. května 2013

K VYPLNĚNÉMU FORMULÁŘI PŘIHLÁŠKY DOPLŇTE TYTO PODKLADY O PROJEKTU:

A) Popis projektu a minimálně dvě digitální fotografie (v min. rozlišení 800x600px ve formátu .jpg, .png, tiff, .bmp) vč. zkráceného výstižného popisu projektu o maximální délce 200 slov. Tento popis bude důležitou součástí při hodnocení odbornou komisí.

B) Cíl projektu se zřetelem na efektivnost projektu.

C) Ostatní dokumentace k projektu jako např. publikace, novinové články, fotografie, videozáznam, DVD, brožury atd. (tato část není povinná, materiál zašlete, máte-li jej k dispozici)

Podáním svého projektu do soutěže E.ON Energy Globe Award ČR udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů a souhlasíte se zveřejněním svého projektu.

Pravidla soutěže naleznete zde.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí