zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Festival EKOLOGIKUM apeluje na zdravý rozum

05.06.2013
Ekologická dovolená, cestování
Festival EKOLOGIKUM apeluje na zdravý rozum

Od 5. července 863, kdy na Moravu přišli šířit křesťanské hodnoty slovanští věrozvěsti, prošel svět mnoha změnami. V mnohém bohužel k horšímu. Přesně o 1150 let později se lidstvo ocitlo v situaci, kdy musí hledat nové hodnoty. A především o těch bude v rámci festivalu EKOLOGIKUM řeč.

Festival EKOLOGIKUM se uskuteční nedaleko centra Brna, v krásném prostoru Malé Austrálie u řeky Svratky, od 5.-7. července 2013, a to v rámci chilloutového multifestivalu. Společnými jmenovateli jsou hodnoty eko, bio, green, vědomý byznys či společenská odpovědnost.

Co návštěvníci EKOLOGIKA zažijí
Můžete se těšit na skvělý hudební line-up, tři dny projasněné zvukovou září od ambientu a chill-outu přes reggae, world music až k psych-chill a goa. Čekají vás zajímavé přednášky a workshopy plné inspirace a doprovodný program nabitý pozitivní energií podtržený vizuálními zážitky z dekorovaných prostor celého festivalu, výstav výtvarníků či vystoupení performerů a ohnivé show.

Na festivalu EKOLOGIKUM probudíte všechny smysly. Čeká vás malý jarmark lokálních výrobců, čajovna a čajové rituály, taneční improvizace, domorodé nástroje a zpěvy, hry pro děti, meditační cvičení, masáže a hlavní hřeb doprovodného programu - Fórum Ekologikum, kde vystoupí zajímavé osobnosti, kteří se rozhodli šířit udržitelné hodnoty, diskutovat, inspirovat a rozbíjet zažité stereotypy.


Myšlenka vytvořit festival zabývající se zdravým životním stylem ve spojení s hudbou klidnějšího a středního tempa se zrodila už před pěti lety. Letos mezi hlavní headlinery patří MASTER MARGHERITA, vynikající hudebník žijící ve Švýcarsku, který se na evropské hudební scéně pohybuje již více než dvacet let.

Více informací o festivalu, vstupenkách a programu Fóra Ekologikum najdete na webových stránkách www.chill-out.cz a aktuality můžete sledovat na www.facebook.com

festival

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí