zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Dotazníkové šetření k monitoringu efektivnosti realizovaných energeticky úsporných projektů

14.06.2013
Energie
Dotazníkové šetření k monitoringu efektivnosti realizovaných energeticky úsporných projektů

V rámci technické asistence OPŽP si Státní fond životního prostředí ČR dovoluje v průběhu měsíce června 2013 oslovit všechny subjekty podpořené z prioritní osy 3 Operačního programu Životní prostředí s dotazníkovým šetřením.

Výsledky tohoto šetření umožní identifikovat stav energetického hospodaření podpořených objektů a potenciál zvýšení efektivnosti již realizovaných energeticky úsporných opatření stavebního charakteru.

Projekt dotazníkového šetření je zaměřen na podporu vytváření nástrojů pro sledování efektivnosti vynaložených prostředků u energetických projektů se zaměřením na realizaci úspor energie. Oslovení bude provedeno písemnou formou prostřednictvím dopisu příjemci dotace (žadateli) a doprovodného e-mailu, kde budou uvedeny základní informace o tomto projektu. Samotné dotazníkové šetření společně s podrobnějšími informacemi o projektu je možné nalézt na webových stránkách http://dotaznikovesetreni.sfzp.cz . Sběr dat proběhne pouze elektronicky do 30. 6. 2013. Vyplnění dotazníku zabere přibližně15 minut. Případné dotazy prosím zasílejte na e-mailovou adresu dotaznikovesetreni@sfzp.cz.

Účast na projektu není povinná a zapojením se oslovený subjekt k ničemu nezavazuje. Naopak výsledky projektu mohou přinést nové impulsy pro provozování spravovaného majetku a z toho plynoucí úspory provozních nákladů.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí