zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Světový den životního prostředí 2013, rostoucí závazek našich týmů

07.06.2013
Obecné
Světový den životního prostředí 2013, rostoucí závazek našich týmů

Společnost Bureau Veritas přijala jako svoji součást závazek na ochranu životního prostředí a je hrdá na to, že se zúčastní již pátého ročníku Světového dne životního prostředí, který připadá každým rokem na 5. června. Naše týmy po celém světě zahájily svoji činnost na základě vybraného tématu Organizace spojených národů: "Think. Eat. Save" / "Myslet, Jíst, Šetřit" jehož cílem je zamyslet se nad spotřebou potravin, aby se zabránilo plýtvání.

Více než 60 skupin plánuje různorodé iniciativy, týkající se nejen zaměstnanců, ale i jejich rodin, například kurzy o ekologickém zemědělství, soutěž zdravých zeleninových receptů, soutěž o zamezení plýtvání potravinami, pracovní skupiny o tom, jak lépe jíst, interní komunikační kampaně, založené na místních problémech souvisejících s potravinami, vzdělávací akce v základních školách, maso zdarma a racionální porce jídla v závodních jídelnách, atd.

Bureau Veritas odmění na základě vlastních kritérií 3 vítěze s nejpozoruhodnějšími iniciativy jednotlivých týmů.

Každoročně rostoucí účast na této akci v různých zemích svědčí o zvýšení závazku našich týmů. Bureau Veritas chce zapojit všechny zúčastněné strany na prokazování aktivní role v ochraně životního prostředí prostřednictvím každodenních aktivit.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí