zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Vodafone získal další prestižní certifikát, ISO 27001

17.07.2013
Firemní ekologie
Vodafone získal další prestižní certifikát, ISO 27001

Vodafone obhájil dva mezinárodně uznávané certifikáty ISO 9001 a ISO 14001 zaměřené na řízení systémů kvality a ochrany životního prostředí. Zároveň získal nový certifikát ISO 27001 systému řízení informační bezpečnosti. Vodafone je držitelem prvních dvou certifikátů již od roku 2010. Kromě toho je společnost certifikována také dle Národního programu posuzování shody systému managementu společenské odpovědnosti (CSR).

"Jako firma dbáme na zvyšování spokojenosti zákazníků a zároveň stále zlepšujeme efektivitu našich interních procesů. Současně je pro nás důležité prostřednictvím společensky odpovědných aktivit minimalizovat dopady podnikání na životní prostředí a okolní komunity," říká Petr Ryska, viceprezident pro firemní zákazníky ve Vodafonu a dodává: "Nově získaný certifikát ISO 27001 dokazuje, že také ochrana informací a dat našich zákazníků, smluvních partnerů a zaměstnanců je jednou z našich priorit."

Získání a obhájení těchto certifikátů umožňuje Vodafonu ucházet se o zakázky u významných zákazníků nebo ve státním sektoru. Je také dokladem toho, že firma důsledně dbá na své systémy řízení a stále je zlepšuje. Všechny čtyři systémy (QMS, EMS, ISMS, CSR) jsou řízeny v rámci jednoho Integrovaného systémy managementu (IMS). Audit provedla certifikační společnost LL-C Czech Republic během června 2013.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí