zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Pražské služby získaly ocenění D&B TOP RATING

26.07.2013
Odpady
Urbánní ekologie
Pražské služby získaly ocenění D&B TOP RATING

Pražské služby splnily kritéria a podmínky k získání nejvyššího mezinárodního ratingového hodnocení D&B Top Rating.

Jedná se o mezinárodně uznávané hodnocení společnosti Dun&Bradstreet, které zvyšuje prestiž firmy na podnikatelském trhu nejen v České a Slovenské republice, ale hlavně pro zahraniční partnery.

Pražské služby se tak zařadily do elitní skupiny pouhých 2 % českých a slovenských společností, které toto ocenění mají. Další výhodou tohoto ocenění je přidělení unikátního devítimístného číselného znaku tzv. D-U-N-S čísla ("mezinárodní IČO").

Společnost Dun&Bradstreet patří mezi tři nejvýznamnější ratingové společnosti na světě. Řadu let je její D&B Rating uznáván jako přední prediktivní ukazatel odhadu rizik firem po celém světě a jejích možného bankrotu s výhledem na 12 měsíců. Tato jedinečná schopnost D&B ratingu chrání před potenciálními problémy s peněžními toky a dává velkou možnost upravit firmám obchodní podmínky pro své zákazníky a strategické dodavatele tak, aby včas předešli značným finančním ztrátám.

Pražské služby si tohoto hodnocení, které je zároveň nezávislým potvrzením stability společnosti, velmi cení a věří, že za rok svou pozici mezi nejlepšími firmami u nás či na Slovensku obhájí.

Mgr. Julian Záhorovský

Tiskový mluvčí

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí