zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

EU 73/13 Konzultace na téma udržitelných budov

03.09.2013
Ekologické stavění, bydlení
EU 73/13 Konzultace na téma udržitelných budov

Evropská komise by ráda získala postoje a další dodatečné informace týkající se možného zavedení opatření na EU úrovni, který by mohly pomoci dosáhnout lepší udržitelnost budov ve vztahu k životnímu prostředí.

Hlavní otázkou je především přírodních zdrojů a související dopady výstavby budov po celou dobu její životnosti. Konzultace pokládá otázky související s vymezením dané problematiky, stejně tak jako možných postojů k jejímu řešení a zabývá se jak opatřeními na straně nabídky, tak poptávky.

Konzultace také nabízí příležitost všem zainteresovaným stranám vyjádřit svůj postoj a případně i vyjádřit své další názory k dané problematice směrem k Evropské komisi.

Konzultační dokument s otázkami k této problematice a doprovodný dokument naleznete v příloze. Oba dokumenty jsou bohužel ostupné pouze v anglickém jazyce. Informace o konzultaci a další doprovodné dokumenty jsou rovněž dostupné na stránkách EK zde.

Své připomínky k dané konzultaci či jakékoliv podněty k této problematice prosíme, zasílejte na adresu eupripominkovani@komora.cz a to nejpozději do 17. září 2013. Pokud byste na konzultaci Evropské komise odpovídali přímo, informujte nás prosím o Vašem příspěvku také.

Související soubory

DotazníkAdobe AcrobatPDF | 157,18 kBuložitDoprovodný dokumentAdobe AcrobatPDF | 146,8 kBuložit
Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí