zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Prologis zve své zákazníky na Zelenou stezku k trvalé udržitelnosti

29.09.2013
Ekologické stavění, bydlení
Prologis zve své zákazníky na Zelenou stezku k trvalé udržitelnosti

Prologis, Inc.,vedoucí globální vlastník, provozovatel a developer industriálních nemovitostí,včera otevřel svoji první "Zelenou stezku" - vzdělávací, rekreační a sportovní areál, který je součástí Prologis Parku Budapest-Harbor.Maďarský tým Prologisuzasadil v nově vzniklé zahradě strom jako symbol této slavnostní události.

Nový areál nabízí fotbalové hřiště, badmintonový kurt a posezení s grilem pro akce společnosti a další volnočasové aktivity. Vzdělávací tabule zde umístěnépodporují trvale udržitelný program "Zelená stezka" a vybízejí zákazníky Prologisu k větší šetrnosti a omezování plýtvání vodou a energií a šetrném způsobu zadávání veřejných zakázek a dopravy s ohledem na snižováníprovozních nákladů a produkce uhlíku.

Každému z nájemcůparku je k dispozici zahrada, kde si může vysadit vlastní strom. Prologis mu poskytne jak sazenici, tak potřebné zahradnické vybavení.

Rekreační část v Prologis Park Budapest-Harborje umístěna poblíž čističky odpadních vod, která produkuje vodu čistou tak, že je dále používaná pro zavlažování.

Portfolio Prologisu v Maďarsku sestává z více než 490 000 metrů čtverečních průmyslových prostor umístěných v pěti parcích v okolí Budapešti (Gyál, Harbor Park, Százhalombatta, Szigetszentmiklós, Budaörs) a jednom v Hegyeshalomu. Prologis je vedoucím poskytovatelem distribučních prostor ve střední a východní Evropě s portfoliem čítajícím více než 3,5 milionu metrů čtverečních (k 30. červnu 2013).

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí