zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Ministr zemědělství Miroslav Toman včera navštívil ředitelství Lesů ČR v Hradci Králové

04.10.2013
Les
Ministr zemědělství Miroslav Toman včera navštívil ředitelství Lesů ČR  v Hradci Králové

Ministr zemědělství ČR Miroslav Toman dnes v rámci návštěv jednotlivých resortních organizací navštívil ředitelství státního podniku Lesy České republiky v Hradci Králové, kde se setkal s vedením podniku a zúčastnil se rozšířené porady s řediteli krajských ředitelství a lesních závodů.

Miroslav Toman se v Hradci Králové mimo jiné zajímal o přípravy na rozjezd nově založeného lesního závodu Lesů ČR Krušné Hory. Díky novému lesnímu závodu vzniknou v regionu postiženého vysokou mírou nezaměstnanosti nová pracovní místa.

Ministr Miroslav Toman během návštěvy na ředitelství podniku také informoval o aktualitách v resortu Ministerstva zemědělství včetně vypsaného výběrového řízení na pozici generálního ředitele Lesů ČR.

V této souvislosti doporučil také pověřenému generálnímu řediteli Michalovi Gaubemu, aby zvážil vypsání výběrových řízení na místa ředitelů Krajských ředitelství. "V tak vysoce specializovaném odvětví jako je lesní hospodářství, potřebujeme ve vedoucích funkcích především odborníky s dostatkem praktických zkušeností a hlubokou znalostí oboru," uvedl ministr Toman.

Dana Večeřová

ředitelka Odboru komunikace MZe

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí