zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Sektorový seminář EU v Bruselu - WATER SUPPLY AND WASTEWATER TREATMENT

09.10.2013
Voda
Sektorový seminář EU v Bruselu - WATER SUPPLY AND WASTEWATER TREATMENT

SEKTOROVÝ SEMINÁŘ k exportním příležitostem v rámci vnější spolupráce EU, který je věnován sektoru VODNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ, DODÁVKÁM VODY A ČIŠTĚNÍ ODPADNÍCH VOD, se bude konat dne 21. listopadu 2013 v hotelu Bloom, Rue Royale 250, 1210 Brussels.

Seminář je organizován Stálými zastoupeními členských států při EU společně s podnikatelskými reprezentacemi a agenturami na podporu obchodu v zemích EU. Akce je určena zejména konzultačním společnostem, asociacím, obchodním společnostem a dalším subjektům se zájmem o realizaci projektů ve třetích zemích v oblasti vodního hospodářství (včetně dodávek a úpravy vody, čištění odpadních vod atd.)

Akce nabízí možnost seznámit se s aktuálními programy zahraniční spolupráce, kterou EU třetím zemím v sektoru vodního hospodářství poskytuje a s pravidly účasti v tendrech a grantových výzvách, dále ?představuje jedinečnou příležitost navázat v rámci B2B setkání kontakty se subjekty z ostatních členských států a vytvořit konsorcia pro budoucí spolupráci.

Zároveň umožňuje obrátit se s dotazy přímo na místě na experty Evropské komise, Evropské investiční banky, Evropské banky pro obnovu a rozvoj a další účastníky semináře.

Program a registrace jsou na webových stránkách www.sectorseminars.eu.

Poslední termín pro registraci je 25. říjen 2013. Účastnický poplatek činí 175 EUR.

V případě dalších dotazů laskavě kontaktujte zahraniční zastoupení MPO v Belgii, e-m: brussels@czechtrade.cz .

ZDROJ: Kolektiv pracovníků zahraničního zastoupení MPO v Bruselu

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí