zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Tip na - nejen vánoční - dárek pro děti

08.12.2013
Ekologické vzdělání a výchova
Tip na - nejen vánoční - dárek pro děti

Už jste o tom slyšeli? Jestli ne, tak se to dozvíte ve stejnojmenné knížce velkomeziříčské autorky Zdeny Polákové. A nuda to rozhodně nebude. Čeká vás dvacet osm veselých básniček, které vás zavedou za známými i méně známými hmyzími kamarády do zahrad, luk, lesních pasek, ale i lidských obydlí. Nahlédnete do jejich světa a dozvíte se o nich řadu zajímavých, a přitom pravdivých údajů.

Kdo se rád směje, tak si přijde na své, a kdo si navíc chce ještě všechno nakreslit, tak ať už si chystá barvičky. V příloze totiž najde soubor karet-omalovánek všech vtipných ilustrací knížky, které namalovala Vlasta Hábová. Celkový milý vzhled knížky potrhuje i velmi zdařilá grafická úprava.

Knížka je navíc využitelná i pro práci pedagogů v předškolních školních zařízeních včetně například zdravotních či terapeutických center.

Publikaci "Už jste o tom slyšeli?" vydali Chaloupky za finanční podpory firem Falco computer, Staob Jindřich Drápela, Trioil, Lékárna u sv. Josefa, Paramont , Autodoprava Miroslav Šváb a města Velké Meziříčí. K dostání je ve vzdělávacím středisku Chaloupky, Ostrůvek 2, v Informačním centru v přízemí budovy radnice ve Velkém Meziříčí nebo v e-shopu Chaloupek.


Více informaci poskytne: Jana Audy, tel. 737 079 075, jana.audy@chaloupky.cz

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí