zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Kulatý stůl Firmy a voda

10.12.2013
Voda
Firemní ekologie
Kulatý stůl Firmy a voda

Platforma Byznys pro společnost na konci listopadu pořádala kulatý stůl, u kterého se sešli zástupci firem společně se zástupci odborných institucí. Setkání bylo jedním z výstupů tematické expertní skupiny Firmy a vody, která vznikla v březnu tohoto roku při příležitosti mezinárodního dne vody.

Cílem skupiny je především otevřít diskuzi o nakládání s vodou v České republice z hlediska firem, upozornit na dobrou praxi a sdílet odpovědné přístupy.

Hlavním výstupem skupiny bude brožura nesoucí název "Udržitelné nakládání s vodou ve firmách". Obsahem brožury budou především praktické tipy jak začít téma ve firmě řešit a příklady dobré praxe z firem, které již v této oblasti zkušenosti.

zapojené firmy: Ambruz&Dark, Antalis, ČEZ, Mosaic House, Plzeňský Prazdroj, Veolia Voda, Skanska, Škoda Auto. Generálním patronem setkání byly pivovary Heineken.
________________________________________________________________________________
Byznys pro společnost je největší odborná platforma pro sdílení a šíření principů CSR a udržitelného podnikání v ČR a sdružuje firmy, které ve své činnosti uplatňují principy trvalé udržitelnosti a společenské odpovědnosti. www.byznysprospolecnost.cz

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí