zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

ECHA pořádá konferenci 9th Stakeholders´ Day

12.02.2014
Chemické látky
ECHA pořádá konferenci 9th Stakeholders´ Day

ECHA bude pořádat 21. května 2014 v konferenčním centru v Helsinkách již "9th Stakeholders´ Day". Registrace pro účastníky této akce byla zahájena. Po konferenci se uskuteční každoroční Helsinské chemické fórum (zveřejněno ECHA 29. 1. 2014).

Konference nabízí svým účastníkům možnost získat informace o všech novinkách a aktivitách ze strany ECHA, evropských průmyslových asociací a nevládních organizací (NNO). Každoroční akce se bude týkat problematiky nařízení REACH a CLP. ECHA nabízí možnost účastnit se individuálních osobních schůzek se zaměstnanci agentury a některá konkrétní témata s nimi prodiskutovat. Konferenci bude možné sledovat on-line na internetových stránkách ECHA.

On-line registrace na konferenci probíhá až do čtvrtka 1. května 2014. Počet míst na akci je omezený. Účast na konferenci je bezplatná.

Po skončení konference se ve dnech 22. 5. - 23. 5. 2014 bude konat každoroční Helsinské chemické fórum (HCF - Program a registrace), které přináší zástupcům státních institucí, průmyslu, akademií a médií možnost zapojit se do dialogu o klíčových otázkách celosvětového významu v oblasti nakládání s chemickými látkami a chemické bezpečnosti.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí