zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Monkey Business jako Vyznavači dobrých mrvů vyrážejí na turné ve znamení

16.03.2014
Ekologická dovolená, cestování
Recyklace
Monkey Business jako Vyznavači dobrých mrvů vyrážejí na turné ve znamení

Monkey Business letos oslaví již čtrnácté narozeniny. Přestože v kapele hraje sedm členů (Roman Holý, Matěj Ruppert, Tonya Graves, Ondřej Brousek, Pavel Mrázek, Martin Housek a Olda Krejčoves), jejich uskupení se za ta léta zásadně nezměnilo. O tom, že se nejspíš ubírají správnou cestou, může svědčit celkem čtrnáct cen Akademie populární hudby Anděl a neutuchající zájem věrného publika.

První ze dvaceti zastávek letošního turné s názvem "Vyznavači dobrých mrvů" je naplánována už na pátek 7. března do Jihlavy. Tentýž den dopoledne bude turné oficiálně odstartováno premiérou nového klipu na píseň My Day Is A Russian Play, ve kterém účinkuje známá kultovní dvojice Thomas a Ruhller. Letošní koncertní šňůra má jarní i podzimní část a je věnována tomu nejlepšímu, co kapela za svou historii vytvořila, zejména skladbám z jejich posledního sedmého alba Happiness of Postmodern Age. Premiérovým překvapením bude uvedení zrecyklované verze skladby Intercooler, kde kapela přenese princip recyklace do hudební hříčky. Diváci se také mohou těšit na spoustu zajímavých hostů. Svoji účast již potvrdili Rytmus, Wabi Daněk, Tomáš Hanák, Albert Černý, Tomáš Hajíček, Mucha, Michal Ambrož, Roman Dragoun, Petr Marek a další.

Speciálním hostem turné bude formace Recyklas, čtveřice bubeníků, kteří překvapí originální bubenickou show na barevné kontejnery pro tříděný odpad a další recyklované nástroje.

Monkey Business - Vyznavači dobrých mrvů tour 2014


7.3. Jihlava

8.3. Pardubice

13.3. Havířov

14.3. Krnov

22.3. České Budějovice

26.3. Olomouc

27.3. Brno

28.3. Bratislava

11.4. Karlovy Vary

12.4. Plzeň

18.4. Příbram

19.4. Mariánské Lázně

22.5. Praha

3.10. Ostrava,

4.10. Valašské Meziříčí

10.10. Tábor

11.10. Havlíčkův Brod

17.10. Vimperk

21.11. Jablonec,

22.11. Hradec Králové

weby: www.monkeybusiness.cz, www.samosebou.cz

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí