zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Největší český výrobce lisů na odpady

25.04.2014
Odpady
Největší český výrobce lisů na odpady

Firma LUX-PTZ s.r.o. se sídlem v Jablonném nad Orlicí byla založena dne 9.2.1995 za účelem poskytování komplexních služeb v oblasti odpadového hospodářství včetně poradenství. Naší činností je nákup, prodej a servis lisovací techniky na zpracování obalových a odpadových materiálů. Jsme výhradní prodejce strojů a zařízení vyráběných firmou LUX spol. s r.o. pro tuto oblast výroby.

V prosinci roku 2000 v naší firmě úspěšně proběhl certifikační audit a v únoru 2001 jsme získali certifikát jakosti dle DIN EN ISO 9001:1994 od TÜV Rheinland / Berlin-Brandenburg.

Firma LUX - PTZ s.r.o. je zaměřena na poskytování služeb v oblasti odpadového hospodářství, které se dostává do popředí zájmu široké veřejnosti především z důvodu ochrany životního prostředí. Komplexně zpracováváme systémy úpravy a likvidace odpadu včetně dodávky "na klíč" pro správní budovy, banky, hotely, obchodní centra, výrobní haly, sklady, sběrné dvory a další objekty, kde vzniká větší množství odpadu.

Stroje a zařízení dodávaná firmou LUX - PTZ s.r.o. najdete v celé řadě renomovaných podniků a společností.

Jsme firmou, která se specializuje na technologie pro nakládání s odpady. Zajišťujeme vývoj i výrobu široké škály hydraulických balíkovacích lisů, které se navzájem liší lisovacím tlakem, hodinovým výkonem, ale i velikostí lisovacího prostoru. Jsme firmou z letitými zkušenostmi v oboru a díky tomu můžeme zodpovědně prohlásit, že jsou naše výrobky na vysoké technické úrovni, jsou bezpečné a provozně spolehlivé. Naší neustálou snahou je zkvalitňování výrobků a souvisejících služeb. Díky tomu jsme vždy o něco napřed při řešení požadavků našich zákazníků.

 • poskytujeme bezplatné poradenství při řešení zákaznických požadavků.
 • na všechny výrobky poskytujeme záruku 12 měsíců.
 • prostřednictvím autorizovaných servisních středisek zajišťujeme servis po celé ČR a SR.

Jsme schopni navrhnout a kompletně vybavit všechny prostory - kde odpad vzniká, krátkodobě se skladuje nebo odkud se odváží - kapacitně nejvhodnějším zařízením.

Stroje a zařízení, které dodáváme jsou na vysoké technické úrovni jak kvalitou a spolehlivostí, tak i hospodárností provozu. V našem výrobním programu a doplňkovém sortimentu naleznete:

 • Koše a nádoby na odpad (prostředky pro primární třídění odpadu)
  Ucelený systém odpadkových košů, kontejnerů a manipulačních vozíků přináší optimální řešení pro primární třídění odpadů.
 • Gravitační shozy
  Sofistikované řešení toku odpadů po budově. Použití gravitačních shozů přináší výraznou úsporu manipulačních časů a výrazně roste produktivita úklidu.
 • Lisy odpadu
  Vyrábíme lisy odpadu v několika výkonových řadách a různých provedeních. Výběr konkrétního lisu individuálně závisí na požadovaném hodinovém výkonu zpracovaného odpadu, druhu a počtu zpracovávaných skupin odpadů, ale i na velikosti výsledného balíku, se kterým budete manipulovat.
 • Příslušenství a spotřební materiál
  Nabízené příslušenství usnadňuje především jakékoliv manipulace s odpadem a slisovanými balíky nebo zvyšuje zhutnění balíku.

Další potřebná zařízení vycházející z požadavků projektů doplňujeme výrobky renomovaných zahraničních firem.

We make a wide range of pressing technology for waste disposal. Bundling presses with capacity from 3-50 tonnes, refuse tank presses. In addition, we supply chutes for waste or underwear, binding tapes or lashers.

ZDROJ: http://www.lux-ptz.com/

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Chystané akce
INISOFT s.r.o.
19
1. 2021
19.1.2021 - Seminář, školení
Liberec, hotel Centrum Babylon
INISOFT s.r.o.
20
1. 2021
20.1.2021 - Seminář, školení
Praha, hotel Globus
INISOFT s.r.o.
21
1. 2021
21.1.2021 - Seminář, školení
Olomouc, Clarion Congress
21
1. 2021
21.1.2021 - Seminář, školení
Hotel Globus
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí