zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Ze Zpravodaje veletrhu IBF

12.04.2014
Ekologické stavění, bydlení
Ze Zpravodaje veletrhu IBF
Inspirace pro Vaši zahradu
Na více než tisíci metrech čtverečních přinese oblíbený tematický celek zahrada a hobby nejenom inspiraci z praktických ukázek či připravených případových studií, ale i širokou nabídku letniček, trvalek, dřevin, ale i doplňků do zahrad. Samozřejmostí jsou také ukázky různých dřevěných staveb, které letos rozšíří nabídka dřevěného nábytku na zahrady a verandy. Každý kutil či zahradník si tak určitě přijde na své, neboť si zde bude moci vystavený sortiment zakoupit a zkrášlit tak svoji zahradu!
Energeticky úsporné a zdravé bydlení v dřevostavbě
Druhý ročník veletrhu DSB - Dřevo a stavby se koná za odborné podpory Asociace dodavatelů montovaných domů. Problematice dřevěných a montovaných domů se věnuje skutečně komplexně - nabídku vystavovatelů doplňuje doprovodný program veletrhu, který představí dřevostavby jako Energeticky úsporné a zdravé bydlení. Součástí je také odborné poradenské centrum a výstava hotových dřevěných montovaných domů ve Stavebním centru Eden 3000 v blízkosti brněnského výstaviště. Více informací naleznete na www.bvv.cz
Nová zelená úsporám na Stavebních veletrzích Brno
Ministerstvo životního prostředí a Státní fond životního prostředí ČR budou na Stavebních veletrzích Brno 2014 prezentovat program Nová zelená úsporám a aktuální možnosti podpory z Operačního programu Životní prostředí. Poradenské centrum naleznete v pavilonu P, stánek číslo 133. Ušetřit až přes polovinu nákladů budou moci majitelé rodinných domů díky programu Ministerstva životního prostředí Nová zelená úsporám. Program se zaměřuje zejména na zateplování rodinných domů, výměnu oken a dveří, výstavbu tzv. "pasivních domů" a výměnu starých neekologických kotlů za nové úsporné kotle na biomasu, plyn, tepelná čerpadla a instalaci solárních panelů. Více informací zde.
Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí