zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Do ZOO Liberec v sobotu s vysloužilým spotřebičem

26.04.2014
Zpětný odběr
Do ZOO Liberec v sobotu s vysloužilým spotřebičem

Kromě oslavy Dne Země s olympijskou vítězkou ve snowboardcrossu Evou Samkovou si na sobotu 26. dubna 2014 připravila Zoologická zahrada Liberec ve spolupráci s kolektivním systémem ELEKTROWIN akci pro malé i velké návštěvníky.

Ten, kdo tento den přinese do ZOO vysloužilý elektrospotřebič, obdrží dětskou vstupenku v hodnotě 70 Kč zdarma, nebo slevu v této výši ze vstupného pro dospělého návštěvníka. U stánku ELEKTROWINu se navíc děti i dospělí dozví, jak správně zacházet s vysloužilým elektrozařízením, aby neohrožovalo životní prostředí.

"Tato akce by měla jak malým, tak dospělým návštěvníkům připomenout, že vysloužilé elektrospotřebiče nepatří do směsného odpadu. A že je nutné tyto spotřebiče odevzdávat buď do sběrných dvorů, u prodejců elektra nebo na dalších dvanácti stech odběrných místech po celé České republice," říká ředitelka zákaznického oddělení společnosti ELEKTROWIN Táňa Pokorná.

"S Elektrowinem na této akci spolupracujeme již několik let a předpokládám, že tomu tak bude i nadále. Jsme organizace, která se dlouhodobě zabývá nejen ochranou zvířat tuzemských i exotických, v lidské péči i v přirozeném prostředí, ale neseme také hluboký environmentální podtext a je naším zájmem předávat ho dál našim návštěvníkům i příznivcům v mnoha různých formách a podobách. Zpětný odběr a recyklace starých spotřebičů je jen jedním z dílků mozaiky, jak se o to také pokoušíme," sděluje mluvčí ZOO Liberec Ivan Langr.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Chystané akce
INISOFT s.r.o.
21
1. 2021
21.1.2021 - Seminář, školení
Olomouc, Clarion Congress
21
1. 2021
21.1.2021 - Seminář, školení
Hotel Globus
21
1. 2021
21.1.2021 - Konference
Online
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí