zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Výherci soutěže Voda a energie

11.05.2014
Energie
Voda
Výherci soutěže Voda a energie

Vyhlášení výsledků soutěže pro žáky základních škol a nižších ročníků víceletých gymnázií.

Ve středu 30. dubna 2014 byly oznámeny výsledky dětské soutěže, která byla vyhlášena u příležitosti Světového dne vody 2014. Vítěze vybírala odborná porota složená ze zástupců pořadatele. V období 22. 3. - 22. 4. 2014 probíhala navíc doprovodné hlasování veřejnosti o nejlepší koláž na facebookovém profilu "Jen to dobré".

Výhercům srdečně gratulujeme!

O podrobnostech předání cen budou ocenění informováni dopisem.

I. kategorie - koláže

nejlepší koláže

1. místo
Sára Timošová - 4. třída, 10 let, ZŠ a MŠ Bravantice - "Výroba energie u nás"

2. místo
Adam Agler - 3.B, ZŠ Lovosice - "Voda a energie (Voda sama o sobě je energie)"

3. místo
Laura Pikartová - 5.B, ZŠ a MŠ Tasovice - "Vodní mlýn"

4. Barbora Jarolímová - 5.A, ZŠ V Rybníčkách, Praha 10 - Strašnice - "Voda a energie"
5. Zuzana Fantíková - 5.B, ZŠ Vrchlického Liberec - "Po Labi až do Hamburku"
6. Klára Beníšková - 5. třída, ZŠ Litultovice - "Voda a energie pro naši zeměkouli"
7. Gabriela Paruzová - 4.B, ZŠ Šrámkova, Opava - "Není vlna jako vlna"
8. Filip Štěpánek - 2. třída, ZŠ nám. E. Beneše Varnsdorf - "Cesta za poznáním"
9. Viktorie Bočková - 3.C, ZŠ Palachova Ždár nad Sázavou - "Meleme, meleme..."
10. Veronika Hořejší - 2. třída, ZŠ a MŠ Dolní Dvořiště - "Nákladní loď"

Hlasování veřejnosti o nejlepší koláž
Klára Beníšková - 5. třída, ZŠ Litultovice - "Voda a energie pro naši zeměkouli - vítězka obdrží mp4 přehrávač

II. kategorie - prezentace

Nejlepší prezentace

1. místo
Kristýna Plačková, Alena Polášková, Anna Kazimírová - kvarta, ZŠ a Gymnázium Vítkov, Voda & Energie - Energie pro vodu nejen v domácnosti

2. místo
Adéla Chobotová - 8.B, ZŠ Rabasova, Ústí nad Labem - Voda a energie

3. místo
Eliška Lachnitová - 9.A, ZŠ Vítězná Litovel - Vodní elektrárny

4. Jan Černý, Šimon Hrubý, Bára Štěpánská - 9. třída, ZŠ Strossmayerovo náměstí, Praha - Voda a energie
5. Karolína Zázvorková, Eliška Havlová, Tomáš Škultéty - 9.A, ZŠ Svážná, Most - Voda a energie
6. Ondřej Halík, Lukáš Neubauer, Vojtěch Růžek - 6. a 9. třída, Soukromá ZŠ a MŠ Adélka, Horšovský Týn - Využití vodní energie
7. Vojtěch Čepelák, Ondřej Pieklo, Karel Czyž - 7. třída, ZŠ Jana Palacha, Bohumín - Vodní elektrárny
8. Viktor Licek, Ondřej Wolf - kvarta A, Gymnázium Ústí nad Labem - Vodní elektrárny - jejich vliv na společnost
9. Matouš Marťák - 9.A, ZŠ a MŠ Masarykova, Český Těšín - Vodní doprava
10. Tereza Liscová - 6.A, ZŠ a MŠ Školní, Roudnice nad Labem - Voda a energie

Zdroj: MZe

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Chystané akce
INISOFT s.r.o.
17
12. 2019
17.12.2019 - Seminář, školení
Praha, Occidental
INISOFT s.r.o.
18
12. 2019
18.12.2019 - Seminář, školení
Olomouc, Comfort Olomouc Centre
UŽITEČNÉSEMINÁŘE.CZ
8
1. 2020
8.1.2020 - Seminář, školení
Praha,
Konferenční centrum CITY - Pankrác
EKONOX s.r.o.
17
1. 2020
17.1.2020 - Seminář, školení
Pardubice, Hotel Labe
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí