zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Pozvánka na 3. české uživatelské fórum Copernicus

19.05.2014
Klimatické změny
Pozvánka na 3. české uživatelské fórum Copernicus

CENIA, česká informační agentura životního prostředí si Vás dovoluje pozvat na 3. české uživatelské fórum Copernicus. Tato konference, pořádaná ve spolupráci s Ministerstvem dopravy a Ministerstvem životního prostředí, proběhne ve dnech 10. - 11. června 2014 v prostorách Ministerstva dopravy v Praze. Letošní ročník, jehož hlavními tématy jsou radarová data a navazující služby Copernicus, je pořádán jako doprovodná akce konference European Space Solutions, která na fórum plynule naváže ve dnech 11. - 13. června 2014. S ohledem na propojení letošního ročníku konference s European Space Solutions je po předchozí registraci vstup zdarma.

Na co se na třetím ročníku konference můžete těšit? Čekají Vás české i zahraniční prezentace zaměřené na využívání a zpracování radarových dat z družic, ale i na téma navazujících služeb, navázaných na dostupná družicová data a další zajímavé prezentace z oblasti dálkového průzkumu Země včetně aktuálních informací o programu Copernicus na evropské i národní úrovni. Stejně jako v minulých letech na konferenci přivítáme zástupce evropských institucí - Generálního ředitelství pro podnikání a průmysl Evropské komise, Evropské kosmické agentury a Evropské agentury pro životní prostředí.

Více informací naleznete na oficiálních stránkách konference; s ohledem na omezenou kapacitu míst v sále Vám doporučujeme včasnou registraci.

Na setkání s Vámi se těší organizační tým CENIA

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí