zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Elektrické Renaulty

10.06.2014
Ekologická auta
Elektrické Renaulty

Ani dnes nezapomíná Renault na ekologii - a to celou svoji řadou vozů Twingo, Clio, Modus, Mégane, Scénic, Fluence a Latitude, které již existují v ekologických verzích a nesou logo Eco2.

Renault Eco2 je tak synonymem pro jejich ekologické i ekonomické atributy. V Renaultu se nezaměřujeme pouze na výrobu ekologických vozidel s nízkými emisemi, ale pracujeme zároveň na výrobě takových vozů, která jsou ekonomické a šetrné k peněženkám našich zákazníků.

Více informací o řadě Eco2 naleznete zde.

Twizy

Twizy, tento pohyblivý elektron změní váš život ve městě. Dvoumístný, pohodlný, ochranitelský, elektrický, otevřený, sršící energií, zábavný, odvážný - Twizy s inovativním designem je rozbuškou elektrické revoluce. S Twizy rozproudíte energii.

Kangoo Z.E.

Přednosti vozu Kangoo Express diesel a elektrický pohon k tomu! Svou přepravní kapacitou se stává nepostradatelným pracovním nástrojem. Renault Kangoo Z.E., vyráběný ve Francii na stejných výrobních linkách jako Kangoo Express, je spolehlivým a praktickým společníkem každého profesionála. Jeho interiér je snadno přestavitelný a je schopný nabídnout přepravní kapacitu až 3,5 m3 a užitečnou hmotnost 650 kg.

Fluence Z.E.

Renault Fluence Z.E. je pro vaši neomezenou mobilitu a naprostou jistotu na cestách vybaven tím nejlepším ze současných technologií. Fluence Z.E., to je klid a mír, jen vy a vaše oblíbená hudba... Více čtěte na:http://www.renault.cz/renault-svet/elektricke-vozy/elektricke-vozy/

ZDROJ: renault.cz

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí