Jarní inspirace v oblasti zahrady a bydlení
- výstavy Dům a zahrada na výstavišti v Lounech
Na výstavišti v Lounech proběhne od 15. do 18. dubna již čtrnáctý ročník oblíbené výstavy nejen pro zahradníky. Výstava nabídne návštěvníkům vše, co souvisí s bydlením a zahradou.
Venkovní i kryté výstavní expozice představí především pěstitele, výrobce a distributory rostlin, zahradního nábytku, techniky a vybavení zahrad. Návštěvníci tak mohou využít nejenom možnosti přímého prodeje, ale také odborného poradenství nebo objednávky služby pro svoji zahradu.
Vystavovatelé připraví pro návštěvníky, jichž v loňském roce přišlo přes třicet tři tisíce, pestrou paletu rostlin, zahradního nábytku a techniky. Zároveň je tato akce příležitostí pro představení novinek ze světa bydlení, stavebních materiálů, vytápění, nábytku a bytových doplňků.

Zveme všechny zahrádkáře, chalupáře, kutily i milovníky přírody na jarní prodejní výstavu, kde můžete nakoupit sadbu, osivo, okrasné i užitkové rostliny, ovocné stromky, zahradní mechanizaci i zahrádkářské potřeby.
Výstava Dům a zahrada je otevřená od čtvrtka 15. do neděle 18. dubna vždy od 9 do 17 hodin.

Související články
- 11.02. - Novinky Centra pasivního domu
- 11.02. - Věrní tradici a přírodě
- 09.02. - PSJ Invest bojuje v Cannes se svou karlínskou budovou o realitní Oscary
- 09.02. - Pozvánka na seminář Komerční pěstování rychlerostoucích dřevin 2012
- 08.02. - Ministr zemědělství podepsal dohodu o spolupráci se Svazem města obcí ČR
- 07.02. - Čeští studenti vytvořili sluneční dům, který zaujal v USA
- 07.02. - Ministr Bendl na Šluknovsku: chov masného skotu přináší pracovní místa v méně příznivých oblastech
- 05.02. - Invaze zelené architektury pokračuje - šetrné stavby zaplnily Národní technickou knihovnu
- 04.02. - Novinky Centra pasivního domu
- 03.02. - Falešné pesticidy se do biopotravin nedostanou
- 01.02. - Dejte své zahradě zelenou, inspiraci najdete na veletrhu FOR GARDEN
- 01.02. - Zlepšování životních podmínek zvířat nesmí podlomit konkurenceschopnost evropského zemědělství
- 01.02. - Třetina chce být zelená
- 01.02. - O pasivních domech se budou učit studenti už na středních školách
- 31.01. - Ministerstvo zemědělství dostalo ocenění za vynikající prezentaci České republiky na veletrhu Internationale Grüne Woche 2012 v Berlíně
Poslední diskuse k článku - 0 příspěvků celkem
můžete na tento článek reagovat jako první...
Sdílet článek
| linkuj | del.icio.us | Jagg.cz | Vybrali.sme |





EKO
Ekologicke listy
Sedmá generace