Přidat EnviWeb k oblíbeným odkazům
RSS kanályMobilní verze EnviWeb.cz

Novinky z elektrotechniky na veletrzích ELECTRON, FOR ENERGO a FOR AUTOMATION

30.11.2011  |  76× přečteno      vytisknout článek

electronNávštěvnost veletrhu je podpořena silnou mediální kampaní zaměřenou na odborníky z elektrotechniky, elektroniky a energetiky...

Firmy z oblastí elektrotechniky, energetiky, automatizace, elektroniky a dalších oborů představí opět své novinky v Praze a to na druhém ročníku elektrotechnického veletrhu ELECTRON, který se bude konat již 13. - 16. března 2012 v PVA EXPO PRAHA Letňany.
 
Organizátoři připravili pro vystavovatele a návštěvníky několik významných změn. První z nich je posun termínu konání již na měsíc březen, ELECTRON bude tedy pro mnohé firmy místem, kde představí novinky a inovace z oboru. Pozitivní změnou, jak pro veletrh ELECTRON, tak pro celé pražské výstavnictví, je stavba nových hal na pozici bývalých hal 3 a 4, které poskytnou vystavovatelům kvalitnější zázemí, přednáškové prostory i širší nabízené služby.
 
K pozitivním změnám patří určitě také souběh veletrhů ELECTRON, FOR ENERGO a FOR AUTOMATION s veletrhy FOR INDUSTRY - 11. mezinárodní veletrh strojírenských technologií a FOR LOGISTIC - 3. mezinárodní veletrh dopravy, logistiky, skladování a manipulace. Všichni vystavovatelé tak získávají širší skupinu návštěvníků a potencionálních zákazníků.
 
Další novinkou pro vystavovatele je možnost prezentovat se na specializovaných veletrzích FOR ENERGO - 1. mezinárodní veletrh výroby a rozvodu elektrické energie a FOR AUTOMATION - 1. mezinárodní veletrh automatizační, regulační a měřicí techniky. Firmy z těchto oborů se tak mohou poprvé v České republice ukázat svým stálým i novým zákazníkům na vyprofilovaném veletrhu a zaměřit svou prezentaci na cílovou skupinu. Souběžné veletrhy mají silnou mediální kampaň v příslušných odborných mediích a podporu odborných organizací z jednotlivých oblastí činnosti.
 
Záštitu nad veletrhy převzali Ministerstvo průmyslu a obchodu, Hospodářská komora České republiky, předsedkyně Poslanecké sněmovny parlamentu České republiky, Elektrotechnický svaz český, ČVUT, ČAT, VUT Brno a další.
 
Na veletrh jsou již dnes přihlášeny společnosti jako ABB s.r.o., Helukabel CZ s.r.o., Rittal Czech, s.r.o., GHV Trading spol. s r.o., HEIRU CZ s.r.o., Lapp Kabel s.r.o., Turck s.r.o., SMA Czech Republic, Pražská energetika a.s., ELEMAN s.r.o., Elsaco - Ing. Jindřich Franc a mnoho dalších. "Veletrh ELECTRON hodnotíme pozitivně. Náš cíl - setkat se s našimi partnery a zákazníky a představit novinky jsme naplnili na 100%. Velmi nás překvapila návštěvnost, která byla na 1. ročník velmi slušná a byla tvořena z větší části odborníky z oblasti elektroinstalace, což je naše cílová skupina. Určitě se potvrdilo, že elektrotechnický veletrh má v Praze - centru České republiky - svoje tradiční místo a opodstatnění." uvádí k účasti na prvním ročníku vedoucí odboru marketingu ABB s.r.o., org. jednotky Elektro-Praga, Jiří Kubeš. 
 
Návštěvnost veletrhu

Návštěvnost veletrhu je podpořena silnou mediální kampaní zaměřenou na odborníky z elektrotechniky, elektroniky a energetiky, která v odborných titulech a na odborných internetových serverech začala již počátkem června 2011. Kampaň bude probíhat nejen v České republice, ale i v zahraničí. Před veletrhem bude medializace rozšířena o billboardy, rádia, denní tisk, odborné magazíny a internetové portály zaměřené na širokou veřejnost. Pro rok 2012 bude mediální kampaň veletrhu rozšířena i na Slovenskou republiku. Plánovány jsou výstupy v řadě odborných titulů a webů. Návštěvnost veletrhu je podpořena i vystavovateli samotnými. Proto pro ně nabízí veletrh ELECTRON opět vouchery v libovolném počtu zdarma a to i v elektronické podobě. Dále bude propagace veletrhu zacílena kromě elektrotechnického průmyslu i na ostatní průmyslové obory jako jsou strojírenství, stavebnictví a mnoho dalších oborů.
Doprovodné programy
Celý veletrh budou samozřejmě doprovázet přednášky, konference a semináře na aktuální témata, které jsou připravovány ve spolupráci s předními odborníky a významnými organizacemi jednotlivých oborů. První den veletrhu proběhne ENERGO SUMMIT 2012, jehož hlavními tématy budou obnovitelné zdroje energie, energetická efektivita a úspory, strategie pro konkurenceschopnost, udržitelnou a bezpečnou energii a nové technologie jako podpora pro energetickou stabilitu a bezpečnost. Další zajímavý workshop bude na aktuální téma elektromobility.
Nebudou chybět ani soutěže pro vystavovatele a návštěvníky. Jednou z připravovaných soutěží je GRAND PRIX veletrhu ELECTRON 2012 a souběžných veletrhů. Do této soutěže může jakýkoliv vystavovatel přihlásit svůj výrobek, který bude následně hodnotit odborná porota složená z předních kapacit oborů nomenklatury. Vyhlášení vítězů pak proběhne na galavečeru vystavovatelů pořádaném při příležitosti veletrhů. Další možností pro vystavovatele je soutěž TOP EXPO veletrhů ELECTRON 2012, FOR ENERGO 2012 a FOR AUTOMATION 2012 - soutěž o nejzdařilejší expozici veletrhu. Hodnotit se bude jak estetické a originální ztvárnění, tak přístup obchodníků a hostesek k zákazníkovi.

Mediální partneři veletrhu
Velký důraz kladou organizátoři na mediální podporu veletrhu v řadě odborných titulů, internetových serverů a periodik. Jedná se například o AZ Elektro, Energie a peníze, Elektroinstalatér, Praktická elektronika, A radio, Elektrotechnika v praxi, Radioamatér, Automa, Elektro, Světlo, Energetika, JMO, Interiér veřejných budov, Energy, Pro energy, Svět průmyslu, Energie kolem nás, New Energy, Sdělovací technika, TZB info a mnoho dalších.
 
Stále je možné se na veletrhy přihlásit a zařadit se tak mezi vystavující společnosti, které v PVA EXPO PRAHA představí své novinky. Pro více informací kontaktujte tým veletrhu nebo navštivte www.electroncz.cz, www.forenergo.cz, www.forautomation.cz.
 
ABF, a.s., Mimoňská 645, 190 00 Praha 9, tel: +420 225 291 136, e-mail: electron@abf.cz


Související články


Poslední diskuse k článku - 0 příspěvků celkem

přidej nový příspěvek

Zatím žádný příspěvek
můžete na tento článek reagovat jako první...


EnviWeb s.r.o. neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. EnviWeb s.r.o. si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno serveru nebo obsahují neplacenou reklamu. Diskuse NEJSOU určeny pro dotazy na autory článků nebo redaktory EnviWebu.Search
Partneři
Ekologický oskar
ZmapujTo.cz
Fandíme EnviWebu
Výrobky a služby pro životní prostředí
Výrobky a služby pro životní prostředí
Partnerské časopisy
<< Předchozí Následující >>Doporučujeme: Ekologove.cz - ekologie v každodenní praxi, EnviMarket.cz - nabídka výrobků a služeb, ZmapujTo.cz - hlášení podnětů od občanů, Nazeleno.cz - úspory energie, Inspirace v bydlení, Cena elektřiny, Dřevěné brikety, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo


Enviweb s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti,a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
Copyright (2008) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Toplist