Přidat EnviWeb k oblíbeným odkazům
RSS kanályMobilní verze EnviWeb.cz

Zvolení členové zastupitelstev

05.11.2002  |  359× přečteno      vytisknout článek

Zvolení členové zastupitelstev BENEŠOVICE SNK - Za obec jednotnou: Mir. JANČA, Rostislav KAMÍNEK, Monika SOTÁKOVÁ, Lad. ŠVÝCARSKÝ. SNK - Za obec krásnější: Jiří Matějček, Martin SOVA, Jiří ŠILER. BEZDRUŽICE SNK Pro zachování Bezdružic: Marie TINTĚROVÁ, Ota HOVORKA. KSČM: Milouš HONZ, Jaroslav PETŘINA, Ivo ŠTEFANISKO, Miroslav KEMKA, Václav ŽOUTÁNEK. SNK TJ J. Bezdružice: Jan SOULEK, Petr MAROUŠEK, Jiřina STÁNKOVÁ, Petr KALISTA, Bohumil HOLUB. KDU-ČSL: Jiří PALÁT, Jiří BÍZEK, Helena NEVAŘILOVÁ. BROD NAD TICHOU SNK Za rozvoj obce: Anna JANOVCOVÁ, Václav PRAVDA, Marcela DANKOVÁ, Oldřich FECKO, Stanislav KARÁSEK. BROUMOV Sam. kand.: Markéta POULOVÁ. Sam. kand.: Libor LIŠKA. Sam. kand.: Jaroslav SILÁDI. SNK - Za zvelebování a rozvoj obce: Stanislava MUDROVÁ. Sam. kand.: Jaroslav ŠTEFKA. Sam. kand.: Ondřej STEC. SNK - Pro lepší budoucnost obce: Petr MUDRA. CEBIV Sam. kand.: Jaroslav PETRÁŇ. Sam. kand. František MICHALÍK. Sam. kand.: Zdeněk KOVÁŘ. KSČM: Jiřina KOBYLÁKOVÁ, Josef KOBYLÁK, Roman KŘÍŽ, Stanislav SAK, Miloslav MICHALČÍK. Sam. kand.: Zdeňka ŘEZNÍČKOVÁ. CTIBOŘ Ctibořské sdruž. NK 2: Ivana COMOVÁ, Eduard MALAČINA, Jaroslav HEROUT, Blanka HORNOVÁ. KSČM: Ludmila SOUKUPOVÁ. Ctibořské SNK 1: Gabriela MACKOVÁ, Jaroslav SÝKORA. ČÁSTKOV Strana pro ot. spol.: Jan KULÍŘ, Milan NOVÁK, Marie DOHÁNYOSOVÁ. SNK: Pavel ARAVÍK, Jiří ALTMAN, Šárka POLÍVKOVÁ, Stanislav PĚCHOUČEK. ČERNOŠÍN ODS: Miluše BRAUNOVÁ, Marie HLADÍKOVÁ, Josef SLÁMA, Lenka ALBERTOVÁ, Jiřina POSPÍŠILOVÁ. SNK Černošín: Miroslav PLINCELNER, Květa STEINEROVÁ, Dagmar VAROUSOVÁ, Eva KLUSÁČKOVÁ, Pavel FILIPČÍK, Zdeněk NEDVĚD, Jiří KONSTANTINOVIČ, Jan GRIGAR. KSČM: Jarmila JUNGBAUEROVÁ, Antonín JONÁŠ. DLOUHÝ ÚJEZD SNK Dl. Újezd DVA: Zdeněk RUDA, Helena HUBÁLKOVÁ. SNK Za zlepšení mezil. vzt.: Jaroslav JURAN. SNK Dl. Újezd JEDNA: Jana JANDÍKOVÁ, Václav TIPKA. ERPUŽICE SNK Erpužice - obec životních a soc. jistot: Jana RŮŽIČKOVÁ, Vít MASOPUST. SNK - \"Za obec krásnější\": Václav UHLÍŘ, Václav LONDA, Jozef BARNA, Jiří PAVLAS, Zdeněk KAREL. HALŽE ČSSD: Jiří KRATOCHVÍL, Zdeněk HAUSER. SNK \"Za obnovu\": František ČURKA, Věra KUČEROVÁ, Jan KRASINSKÝ, Kateřina ŠKRABALOVÁ. KSČM: Jana KIŠŠOVÁ, Jitka AITNEROVÁ. HORNÍ KOZOLUPY KSČM: Josef PETŘINA, Karel LINDAUER, Václav PROCHÁZKA, Petr LONDA, Jana RŮŽIČKOVÁ, Marek LONDA, Bohuslav OLIBERIUS. HOŠŤKA SNK \"NAŠE VESNICE\": Karel SOJKA, Květa HEČKOVÁ, Josef ZIVČÁK, Hana SOJKOVÁ, Jan HAVRAN, Jaroslav KELNER, Antonín MUCHA. CHODOVÁ PLANÁ KSČM: Oldřiška NEJEDLÁ, Jindřich JANOCH, Zdeňka ŠTĚCHOVÁ, Ján KOVÁČ, Josef JANOCH. SNK - DĚKUJEME, ODEJDĚTE: Václav ZIMÁK. ODS: Ctirad HIRŠ, Pavel VOPAT, Jana BATRLOVÁ, Rudolf HANZAL, Luboš HLAČÍK, Gustav ŠČASNÁR. SNK - Rozvoj a prosperita: Jiří PLEVKA, Dušan MELLER, Jan AMBROŽ. CHODSKÝ ÚJEZD SNK - Za další rozvoj Chodského Újezda a jeho částí: Václav VYSKOČIL, Eduard LÁVIČKA. SNK - Naše vesnice: Vladimír MAROSZ, Rostislav NEKVAPIL, Jiří DUFKA, Radek SLIVONĚ, František OPAVA. SNK - Za Chod. Újezd spokojenější: Vlastimil DIART. KLADRUBY ODS: Jiří KASAL, Vojtěch ŠRÁMEK, Vladimír KUČERA, Jiří PÁNEK, Vojtěch HORÁK. KSČM: Emil JANČA, František HAVRÁNEK, František MED, Blažena ŠÁLOVÁ, Václav OCELÍK, Josef VĚTROVEC, Vladimír JUNEK, Vlastimil MIKŠÍK, Hana KOUTSKÁ. ČSSD: Josef MICHALČÍK. KOČOV Samost. kandidát: Josef FIALKA. Samost. kandidát: Miroslav ZIEGLOSER. Samost. kandidát: Miroslav PEŠEK. Samost. kandidát: Jan PETRÁK. Samost. kandidát: Iveta SICHEVIČOVÁ. Samost. kandidát: Stanislav VLASÁK. Samost. kandidát: Václav KALIVODA. KOKAŠICE SNK Za rozvoj Kokašic: Jaroslav HOUDEK, Bohumír HOVORKA. KSČM: Václav BŘEZINA, Radek BLAŽEK. Sdružení nez.: Marie GAJDOŠOVÁ, Jan MICHALČÁK, Václav HRABĚTA. KONSTANTINOVY LÁZNĚ Sdruž. dr. podn. a nez. kand.: Alena KÁĹAVSKÁ, Květoslava NUHLÍČKOVÁ. KDU-ČSL: Eva KAPICOVÁ, Pavel VANĚK, Karel TÝZL, Zdeněk PALICH. KSČM: Fr. SOUČEK, Karel ROŽÁNEK, Stanislav VEČEŘA, Božena MAROUŠKOVÁ, Václav KNEDLÍK, Jan HERING. ODS: Jiří KALISTA, Mir. ZWETTLER, Ivana HAMPAPOVÁ. KOSTELEC KSČM: František TRHLÍK, Josef ŠIMEK, Dagmar SMOLÍKOVÁ, Alena ANDRLOVÁ, Ladislav NETRH, Matrin STARÝ, Jan LUKÁŠ, Ondrej KUCHÁR. KŠICE SNK Za obnovu venkova: Jaroslav VOLF, Jaroslav LINDA, Ivan ŠETLÍK, Jan JANOUT, František ŠPELINA, Josef MICHÁLEK, Jana KAPRHÁLOVÁ. LESNÁ SN: Zdeněk UHLÍK, Josef ČERVINKA, Marie KANTOROVÁ, Julie PACKANOVÁ, Marta BARTOŠOVÁ, Drahomíra ČERVINKOVÁ. KSČM: Ladislav NOVÁČEK. LESTKOV SNK - DIANA: Jaroslav PODOLÁK. KSČM: František BEZPALEC, Antonín JEŘÁBEK, Jan RYNEŠ, Jiří DOSKOČIL, Jiří JANOT, Olga ŠULANOVÁ. LOM U TACHOVA ČSSD: Melánie KRÁLÍKOVÁ, Václav JÍLEK. SNK \"Pro rozvoj obce\": Jiří DIART, Štefánie KREJSOVÁ, František KRYS, František MEDEK, František PRAŽÁK. MILÍŘE ČSSD: Jan TERELA, Libuše MATEJSKOVÁ, Edvard LOTKO, Jiří SCHETTL, Václav LANDĚL, Ivan MIKITA, Hana ŠPOTOVÁ, Václav TERELA. KSČM: František KOVAŘÍK. OBORA SNK OBORA: Štefan POTOCKÝ, Helena ZAPLETALOVÁ, Luka KOPČA, Helena HENCLOVÁ, Petr KOPČA, Pavel VÁKA. SNK Strana naděje Obory: Josef MIKÉSKA. OLBRAMOV SNK - Olbramov: Miroslava VÁLOVÁ, Jasmína VAŇKOVÁ, Eva VIAČKOVÁ, Radim SEMERÁDT, Ladislav CHALOUPEK, Jaroslava CHALOUPKOVÁ, Kamil VANĚK. OŠELÍN SNK - \"I\": Jiří HRUŠKA, Marta ŘEZANINOVÁ, Milan TRÁVNÍČEK, František LUDVÍK, Zdeněk TOBRMAN. SNK - Za Ošelín: Stanislav BRESTOVANSKÝ. SNK - Za Ošelín krásnější: Ivana TRÁVNÍČKOVÁ. PROSTIBOŘ KDU-ČSL: Václav PECHOUŠ. KSČM: Josef KOHN, Jan POLČÁK, Karel KOTSCHY, Zbyněk VALEŠ. ROZVADOV SNK Rozvadov 1.: Pavel ŠESTÁK, Jindřich ČERVENÝ, Pavel PAJER, Miroslav ŘIMNÁČ, Radomír SVOBODA, Renata KOZLEROVÁ. KSČM: Lumír VILIMEC, Jan FRANC, Bořivoj VRABEC. SKAPCE SNK - Za životní prostředí: Stanislav MAŠEK. SNK - Za obnovu nové vesnice: Emilie DRNKOVÁ, František VOZOBULE, Miloslava SOUKUPOVÁ, Rudolf PAUL. STARÉ SEDLIŠTĚ KDU-ČSL: Josef ROTT, Stanislava FOJTÍČKOVÁ, Miroslav KRASINSKÝ. SN: Gerhard KUČERKA, Miloš JÍLEČEK, Jaroslav ŽALUD, Helena KRAFLOVÁ, Renata HRUBÁ. KSČM: Václav STANĚK. STRÁŽ SNK - Sdružení nezávislých: Karel RADA, Josef LAPSKÝ, Eva KOSOVÁ, Věra KOKTOVÁ, Jaromír KOUKL, František HLAS. KSČM: Oldřich HLOUŠEK, Karel SOUKUP, Jitka JEŽKOVÁ, Vlastimil ČERNÝ, Karel GABRIEL. ČSSD: Alena VAŇOUSOVÁ. KDU-ČSL: Jana MINARIKOVÁ, Renáta KOUBKOVÁ, Jaroslava PACHLOVÁ. STARÉ SEDLO SNK Za obec krásnější: Jiří NOVOTNÝ, Jaroslava HODANOVÁ, Jiřina TAJSTROVÁ, Pavel THOMAJ. SNK St. Sedla, Racova a Darmyšle: Jiří BENEŠ, František ZDENĚK, Karel PODOLKA. STUDÁNKA ODS: Zdeněk KROPÁČ. Zdeněk DVOŘÁK, Jarmila PŘEROVSKÁ, Jiří MALÍNSKÝ, Zdeněk ŽIŽKA. ČSSD: Jana MARKOVÁ, Ilona TERELOVÁ. SULISLAV SNK - Za krásnou Sulislav: Václav SOUKUP, Jaroslav GEBERT, Jaroslav SCHAMBERGER. SNK - Za rozkvět Sulislavi: Milan STROHSCHNEIDER, Miloslav SOUKUP, Jan MICHALEC, Josef SOLAŘ. SVOJŠÍN ČSSD: Tomáš PETRÁŇ. SNK \"Svojšín\": Jaroslav FIŠER. KDU-ČSL: Helena MATĚJKOVÁ. Strana zelených: Věra ŠEDIVÁ, Josef KAVKA. SNK: Karel PETRÁŇ, František KASL. SYTNO SNK: Václav BODIS, Jaroslav ŠKORVÁNEK, Roman ICHNATOLYA, Miroslav RÉBL, Pavel GEBERT, Dušan BÍLEK, Jaroslav MORÁVEK, Karel HANZLÍK, Milena ŠIMANOVÁ. TISOVÁ KSČM: Miluše BURIÁNOVÁ, Marie ČADKOVÁ, Karel ŠVANER, Stanislav FIŠER. ODS: Libuše DĚDOVÁ. SNK NOVÁ TISOVÁ: Jan DIETL, Karel NOVOTNÝ. TRPÍSTY KSČM: Josef PAVLAS, Miroslav VLADAŘ, Stanislav ČECHÁK, Jiří ENGLMAIER, Václav MARTÍNEK, Petr WINTRLE, Jiří DVOŘÁK. TŘEMEŠNÉ SNK Naše obec: Marie ROLNÍKOVÁ, Dagmar MLÁDKOVÁ. KSČM: Stanislav HÁLEK, Jindřich JANÍČEK, Jaroslav ALTMAN. SNK Pro obec a občana: Ladislav KLETEČKA, Josef MUCHA. ÚNEHLE SNK: Jiří BÁRTA. Frant. ŠTROBL, Zdeňka ŠVEJDAROVÁ, Miluše SMETANOVÁ. SNK II.: Rudolf BÍLÝ, Jana KŘELINOVÁ, Miroslav ŠOUPA. VRANOV SNK - Za obec krásnější: Jiří HANZLÍK, Václav PLOCAR, František SOUKUP, Jiřina HAVLOVÁ, Václav MRÁČEK, Jiří RÉBL, Miloslava SVOBODOVÁ. ZADNÍ CHODOV SNK Za krásu obce Z. Chodov: Miroslav FOUNĚ, Miroslav MITTELBACH, Štefan ŠURÁNYI. SNK - Za rozvoj obce: Anna ZAHRADNÍČKOVÁ, Václav BRŮŽEK. SNK - Za spravedlnost, budoucnost a finanční jistoty: Miroslav FEDINEC, Bohumil MARTÍNEK. ZÁCHLUMÍ Samost. kandidát: Jaroslav KADLEC. Samost. kandidát: Miroslav BAUM. Samost. kandidát: Vladimír VÁCHA. Samost. kandidát: Jitka JÍŠOVÁ. Samost. kandidát: Radka KŘÍŽOVÁ. Samost. kandidát: Josef KOZÁR. Samost. kandidát: Kateřina TICHÁ. ZHOŘ SNK pro obec Zhoř: Stanislav NOVÁK, Helena ŠIMKOVÁ, Miroslav ŠINDELÁŘ, Miloslav ŠŤASTNÝ, Jana MIKEŠOVÁ, Jaroslava MULÁČKOVÁ, Anna HEINDLOVÁ. Zdroj: Tachovský deník


Související články


Poslední diskuse k článku - 0 příspěvků celkem

přidej nový příspěvek

Zatím žádný příspěvek
můžete na tento článek reagovat jako první...


EnviWeb s.r.o. neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. EnviWeb s.r.o. si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno serveru nebo obsahují neplacenou reklamu. Diskuse NEJSOU určeny pro dotazy na autory článků nebo redaktory EnviWebu.



Search
Partneři
ZmapujTo.cz
Fandíme EnviWebu
Výrobky a služby pro životní prostředí
Výrobky a služby pro životní prostředí
Partnerské časopisy
<< Předchozí Následující >>



Doporučujeme: Ekologove.cz - ekologie v každodenní praxi, EnviMarket.cz - nabídka výrobků a služeb, ZmapujTo.cz - hlášení podnětů od občanů, Nazeleno.cz - úspory energie, Inspirace v bydlení, Cena elektřiny, Dřevěné brikety, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo


Enviweb s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti,a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
Copyright (2008) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Toplist