Přidat EnviWeb k oblíbeným odkazům
RSS kanályMobilní verze EnviWeb.cz

Pozvánka na pracovní seminář EVIDENCE DOTAZŮ V NOVÉM - Jednotný systém výkaznictví služeb v ekoporadnách NNO

22.10.2009  |  104× přečteno      vytisknout článek

Přijměte prosím pozvání na seminář, který vám představí nový systém pro evidenci dotazů a kauz řešených poradnami. Tento systém je na zakázku MŽP připravován Sítí ekologických poraden.

Věříme, že bude šitý na míru vašim potřebám, usnadní vám práci a zároveň umožní jednotným způsobem prokazovat vaše poradenské kapacity vůči vašim dárcům, členům, sítím, klientům.
S obsluhou systému Vás kvalifikovaně a prakticky seznámí přímo jeho tvůrci. Zároveň Vám tento přímý kontakt umožní navrhovat úpravy systému, které mohou být ve finální verzi ještě zohledněny.

Cíle:
-    Sjednotit pohled poradců a poradkyň na to, co je a není poradenský dotaz či kauza a jak má být evidován (např. jak evidovat více různých dotazů položených jedním klientem při jedné návštěvě, kde je hranice mezi seminářem/exkurzí a dotazem klienta - účastníka, kdy je novinář klient a kdy se jedná o běžnou spolupráci poradny s médii? atd.)*
-    Představit nový evidenční systém EP VIS
-    Naučit se prakticky systém obsluhovat
-    Odhalit jeho nedostatky či navrhnout potřebná rozšíření, aby sloužil poradnám co nejlépe a nejefektivněji

Program:
8:30 - 9:00    zápis účastníků
9:00 - 15:00    vlastní školení (zařazeny budou dvě přestávky s občerstvením)

-    Úvod - cíle a obsah školení, představení lektorů
-    Ekoporadenská konzultace, kauza a jejich evidence - diskuse k současně užívaným standardům
-    Představení nového systému EP VIS
-    Možnosti využívání systému EP VIS a jeho nástrojů v prostředí jednotlivých poraden (přidaná hodnota pro poradny)
-    Praktická cvičení - individuální práce účastníků s modelovými případy
-    Zpětná vazba uživatelů
-    Zhodnocení, závěr

Seminář bude probíhat v počítačové učebně a jeho významnou část bude tvořit praktické školení obsluhy nového systému. V rámci školení si založíte v systému vaši poradnu, poradce a poradkyně, vyzkoušíte si v praxi jeho základní funkce - vložení dotazu, vložení dlouhodobé kauzy, přípravu výstupních sestav a grafů za dané období či téma apod.
Vezměte si sebou přehled evidence dotazů za poslední měsíc!!!
Každá poradna bude mít svého administrátora systému, který bude přes vlastní účet ovládat systém na úrovni organizace (upravovat data poradny, poradců, vkládat témata apod.). Každý poradce/poradkyně bude vkládat své vlastní řešené dotazy a kauzy.

Využijte prosím této příležitosti pro seznámení se se systémem. Vhodná je účast alespoň jedné osoby za poradnu/pobočku (nejlépe budoucího administrátora).

*v rámci STEP už podobná diskuse proběhla na dubnové valné hromadě, výsledky budou prezentovány i účastníkům mimo STEP, abychom na ně mohli v rámci semináře navázat a vydiskutovat je v širším plénu

NÁVRATKA

Přihlaste se, prosím, na jeden ze tří termínů a měst: 13.11.2009 - Praha, 18.11.2009 -Brno, 20.11.2009 - Ostrava.
Podrobnosti o konkrétním místě konání a dopravě na místo vám budou zaslány min. týden před seminářem.
V rámci semináře bude podáváno občerstvení - napište do návratky, zda požadujete bezmasou stravu.
Přihlášky na seminář (návratky) zasílejte výhradně na: sarka.ksinanova@ekoporadna.cz nebo telefonujte na tel: 596 111 281.

jméno    přesný název organizace    zúčastním se školení v ...
(vyber město)    e-mail    požaduji bezmasou stravu
A/N


Související články


Poslední diskuse k článku - 0 příspěvků celkem

přidej nový příspěvek

Zatím žádný příspěvek
můžete na tento článek reagovat jako první...


EnviWeb s.r.o. neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. EnviWeb s.r.o. si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno serveru nebo obsahují neplacenou reklamu. Diskuse NEJSOU určeny pro dotazy na autory článků nebo redaktory EnviWebu.Search
Partneři
RENARDS dotační, s.r.o.Bureau Veritas
ZmapujTo.cz
Fandíme EnviWebu
Výrobky a služby pro životní prostředí
Výrobky a služby pro životní prostředí
Partnerské časopisy
<< Předchozí Následující >>Doporučujeme: Ekologove.cz - ekologie v každodenní praxi, EnviMarket.cz - nabídka výrobků a služeb, ZmapujTo.cz - hlášení podnětů od občanů, Nazeleno.cz - úspory energie, Inspirace v bydlení, Cena elektřiny, Dřevěné brikety, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo


Enviweb s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti,a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
Copyright (2008) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Toplist