REFLEX Zlín představuje na veletrhu FOR WASTE...
Přijďte se na veletrh FOR WASTE seznámit např. s naprostou novinkou v odpadovém hospodářství - kontejnerem s průhlednými okny..
Společnost REFLEX Zlín působí na trhu již od roku 1990. Zabýváme se výrobou sklolaminátových produktů, zejména pak kontejnerů se spodním výsypem na sběr tříděného odpadu. V roce 2006 jsme zahájili výrobu v nově vybudovaném výrobním areálu na okraji městské části Zlín - Lužkovice v sousedství průmyslové zóny města Zlína. Tento projekt byl realizován v rámci podpůrných programů evropského společenství. Držíme se předsevzetí vyrábět sklolaminátové produkty na základě vlastního vývoje a modelové tvorby, na které neustále pracuje tým vývojářů a inženýrů. Neustále je tak vylepšováno jméno firmy REFLEX Zlín. Výrobní program představuje širokou nabídku produktů, které jsou připravovány na základě vlastního marketingu a přání zákazníků.
Za celou řadu modelů a průmyslových vzorů jsme získali ocenění na domácích i mezinárodních výstavách. Výrobky exportujeme do více jak 30 zemí celého světa. Výrobní kapacita firmy činí více než 1200 výrobků za měsíc.
Všechny typy kontejnerů jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů se špičkovým gelcoatovým povrchem laminátu. Libovolná barevnost dle stupnice RAL. Provedení zalaminovaných etiket, dle přání zákazníka, které nelze z povrchu kontejneru seškrábnout. Důležitým prvkem všech výrobků jsou jeho kovové části. Veškeré kovové části kontejnerů jsou pozinkované.
V současné době jsme dokončili inovaci podzemního kontejneru CITY UGC, který je vhodný do center měst, ale i do historických či památkových zón. Vhazovací sloupky dodáváme jak ze se sklolaminátu v libovolné barevnosti tak kovové s povrchovou úpravou. Také přicházíme na trh s naprostou novinkou v odpadovém hospodářství - kontejner s průhlednými okny. Tato okna umožní řidiči svozového vozidla zhlédnutí hladiny obalů v kontejneru, aniž by musel vystoupit z vozidla. Toto technické řešení napomůže ke snížení provozních nákladů a umožní kontrolu čistoty sbíraných odpadů. Novým je rovněž sklolaminátový kontejner na bioodpad.



Všechny tyto novinky a spoustu dalších informací bychom Vám rádi představili na výstavě FOR WASTE v Praze (PVA Letňany) ve dnech 30.3.-1.4.2010 (stánek číslo 2A3 v hale 2). Srdečně Vás zveme a budeme se těšit na Vaši návštěvu.
Samozřejmě můžete navštívit naši webovou stránku www.reflex-zlin.cz, kde najdete veškeré informace a zajímavosti, včetně voucheru pro vstup zdarma na výstavu FOR WASTE.
Související články
- 12.02. - Popeláři v Prostějově začali jezdit na plyn
- 11.02. - Proč za smog můžou i jablka
- 10.02. - Městský kamion budoucnosti
- 10.02. - Projekt dalšího využití odpadů
- 10.02. - KAMPAŇ MŽP: SPALOVÁNÍ ODPADKŮ MÁ VLIV NA PŘEDČASNOU ÚMRTNOST OBYVATEL MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE
- 10.02. - Ostrava - Půl milionu nových stromů pro snížení prašnosti
- 10.02. - V Athénách a Thessaloniki možno provozovat diesely
- 09.02. - V Ostravě odstartuje kampaň Dýcháme to, čím topíme. Chce pomoci vymýtit spalování odpadků v domácích kotlích
- 09.02. - Novinky z vlády: 11. ledna byla schválena Koncepce podpory místní Agendy 21 v ČR
- 09.02. - Francie: Spalovna Antares
- 08.02. - Skládka se zvětší v roce 2015
- 08.02. - Ministr zemědělství podepsal dohodu o spolupráci se Svazem města obcí ČR
- 08.02. - Arnika zveřejnila kalkulačku nákladů na recyklaci pro rok 2012
- 08.02. - Ekologicky šetrnou dopravu podpoří jízda na elektrokole
- 07.02. - Cyklus seminářů Elektromobilita pro městské služby dokončen
Poslední diskuse k článku - 0 příspěvků celkem
můžete na tento článek reagovat jako první...
Sdílet článek
| linkuj | del.icio.us | Jagg.cz | Vybrali.sme |






ASIONEWS
Vodní hospodářství