zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

VELETRH EKOLOGICKÉ VÝCHOVY - začíná právě dnes!

02.09.2014
Ekologické vzdělání a výchova
VELETRH EKOLOGICKÉ VÝCHOVY - začíná právě dnes!

o SEVER hostí celorepublikové setkání zástupců ekologické výchovy

o očekáváme 120 účastníků a 25 lektorů

o záštitu nad veletrhem převzal Bc. Lubomír Franc, hejtman Královéhradeckého kraje

DOTEK - Dům Obnovy Tradic, Ekologie a Kultury, hlavní sídlo neziskové organizace SEVER, pořádá XXI. ročník Veletrhu ekologické výchovy - tradičního setkání pracovníků působících v oblasti ekologické výchovy a vzdělávání.

Hejtman Královéhradeckého kraje pan Lubomír Franc vyjádřil potěšení nad tím, že se taková akce koná na území našeho kraje a osobním dopisem tuto akci zaštítil. Velmi si jeho důvěry vážíme a doufáme, že se k nám v době veletrhu podívají i pracovníci krajského úřadu a dalších institucí.

Veletrh začal dnes, v úterý 2. září v 10:30 hlasovou dílnou a končí v pátek 5. září prezentací vybraných středisek ekologické výchovy.

Tématem letošního ročníku jsou "místa a naše cesty k nim". Většina lektorů se proto soustředí na témata jako jsou genius loci, vývoj krajiny nebo příběhy jednotlivých míst ve východních Krkonoších. Na programu ale budou i přednášky o speciálních metodách učení nebo o zajímavých školních programech.

Cílem tohoto setkání je především výměna praktických zkušeností z ekologické výchovy, výstava nejnovějších publikací a speciálních pedagogických pomůcek a v neposlední řadě i prezentace činností jednotlivých středisek.

Veletrh ekologické výchovy pořádá Středisko ekologické výchovy a etiky SEVER a Sdružení středisek ekologické výchovy Pavučina. Záštitu převzal Královéhradecký kraj.

Kontakt: michaela.glovnova@ekologickavychova.cz, tel.: 734 310 968

Více informací na: www.sever.ekologickavychova.cz

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí