zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Aplikace pro Vybrané údaje majetkové a provozní evidence vodovodů a kanalizací - MPVaK (verze určená pro vodoprávní úřady)

21.01.2015
Voda
Aplikace pro Vybrané údaje majetkové a provozní evidence vodovodů a kanalizací - MPVaK (verze určená pro vodoprávní úřady)

Software a doporučení pro evidenci Vybraných údajů majetkové a provozní evidence vodovodů a kanalizací.

Tématické oblasti: Vodní hospodářství

Software určený pro vodoprávní úřady sloužící ke zpracování Vybraných údajů majetkové a provozní evidence vodovodů a kanalizací.

Program "MPVak - vybrané údaje majetkové a provozní evidence" byl vytvořen pro uživatelské prostředí MS Windows XP a vyšší. Program nemá zvláštní nároky na hardwarové vybavení.

Instalaci vlastního programu na pevný disk ze staženého souboru zajistí automaticky instalační program SETUP.EXE, který nejsnáze spustíte dvojím kliknutím levého tlačítka myši na názvu programu ve "Správci souborů" nebo v "Průzkumníkovi". Program Vás sám provede instalací. Během instalace je nutné zvolit umístění programu a skupinu programů, do které se přidá příkaz na spuštění programu. Instalační program nabízí standardní nastavení, které ve většině případů vyhovuje.

Instalační balík aplikace MPVaK (verze pro vodoprávní úřady) sloužící ke zpracování údajů, které byly předány vodoprávním úřadům podle ustanovení § 5, odst. 3 zákona č. 274/2001 Sb., o vodovodech a kanalizacích pro veřejnou potřebu, je součástí přílohy.

Přílohy

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí