zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

22. Podzimní plynárenská konference

24.11.2015
Energie
22. Podzimní plynárenská konference

Ve dnech 25. - 26. 11. se koná odpoledne od 13 hodin v Praze, pod záštitou společnosti Pražská plynárenská, již 22. celostátní dvoudenní Podzimní plynárenská konference. Ve středu 25. listopadu ve 13 hod. zahájí konferenci Jan Mládek, ministr průmyslu a obchodu a Richard Brabec, ministr životního prostředí. Pořadatelem 22. ročníku konference je Český plynárenský svaz (ČPS) a koná se v hotelu Don Giovanni na Vinohradech.

V úvodu vystoupí také Daniel Beneš, viceprezident Svazu průmyslu a dopravy ČR, Michal Štefl, viceprezident Hospodářské komory ČR, Ján Klepáč, výkonný ředitel SPNZ a Jan Valenta, předseda Rady ČPS. Dalšími významnými vystupujícími jsou Michal Hašek, radní hl. města Prahy a Pavel Janeček, předseda představenstva Pražské plynárenské a místopředseda Rady ČPS.

Od 14 hodin ve středu 25. listopadu vystoupí k tématu Národní akční plán čistá mobilita Eduard Muřický (náměstek ministra, Ministerstvo průmyslu a obchodu), o rozvoji plynárenské infrastruktury ČR ve vazbě na nové evropské trasy plynu bude hovořit Radek Benčík, jednatel NET4GAS a místopředseda Rady ČPS. Téma ,,Kolik se ještě musí zavřít zásobníků plynu v Evropě, aneb jakou má zásobník cenu pro obchodníka?" přednese Ludvík Baleka, ředitel úseku Obchod s plynem Moravské naftové doly (MND) a místopředseda Rady ČPS.

Panelovou diskuzi ,,Slavnostní vyhlášení překročení počtu 100 veřejných CNG stanic v ČR" bude moderovat od 17 hodin Jan Světlík, předseda představenstva a generální ředitel Vítkovice Holding.

Kompletní program celostátní dvoudenní 22. plynárenské konference najdete zde:

http://www.cgoa.cz/vzdelavani/pdfdoc/pozvanka_PPK_2015.pdf

Přihláška na konferenci:

https://www.cgoa.cz/vzdelavani/pdfdoc/prihlaska_PPK_2015.pdf

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí