zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

BOZP z pohledu kultury a příkladného chování manažerů

09.06.2016
BOZP
BOZP z pohledu kultury a příkladného chování manažerů

Kulatý stůl o právním rámci, rizicích a zkušenostech firem v oblasti BOZP

U příležitosti Světového dne bezpečnosti a ochrany zdraví při práci uspořádala Francouzsko-česká obchodní komora ve spolupráci se společností Bureau Veritas, Total ČR, Veolia a Prime Legal kulatý stůl o právním rámci, rizicích a zkušenostech firem v oblasti BOZP.

Francouzsko-česká obchodní komora tímto kulatým stolem vytváří platformu pro diskusi členských i nečlenských společností na odborné téma bezpečnosti a zdraví na pracovišti, neopomenutelného tématu dnešní doby. Slavnostního zahájení se ujal ředitel FČOK Jaroslav Hubata-Vacek, francouzsky hosty uvítal Marco Pannunzio, generální ředitel Total ČR, za Bureau Veritas přivítal hosty Jakub Kejval, generální ředitel.

Nebývalému zájmu se také těšila přednáška Mgr, Petra Kaňky, HSE konzultanta divize IVS, Bureau Veritas který představil systémový přístup v řešení bezpečnosti práce a zdraví zaměstnanců. Zdůraznil především důležitost rozvoje kultury BOZP, včetně motivace zaměstnanců a nástrojů pro snižování úrazovosti a prevence rizik.

Všechny prezentace z kulatého stolu FČOK o bezpečnosti práce naleznete zde.

Pro zájemce o rozvoj dovedností v oblasti BOZP jsme připravili kurz Jak snížit počet úrazů - efektivní nástroje a rozvoj kultury BOZP, který se koná již 23. června 2016.

Více informací

Kurzy z oblasti bezpečnost práce a životní prostředí

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Chystané akce
1
2. 2021
1.2-1.11.2021 - Seminář, školení
Litomyšl, Plzeň, Žďár nad Sázavou, Karlovy Vary, Znojmo, Liberec, Modrá, Tábor, Olomouc, Kutná Hora
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí