zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Konference pro podnikové ekology změní pohled na odpadovou politiku!

21.06.2016
Odpady
Firemní ekologie
Konference pro podnikové ekology změní pohled na odpadovou politiku!

Jaká jsou očekávání podniků v oblasti odpadového hospodářství po novele odpadového zákona?

Jak se změní role ,,odpadářů" v oběhovém hospodářství? Co si od nového zákona slibuje Ministerstvo a před čím varuje Inspekce životního prostředí?

Nakladatelství Verlag Dashöfer ve spolupráci s odborným portálem Enviprofi zvou na konferenci Povinnosti v podnikové ekologii v roce 2017. Akce se uskuteční 30. 11. 2016 v Praze. Konference se bude věnovat odpadům, jejich materiálovým tokům a vlivu na životní prostředí z pohledu podniků. Přiblíží Vám novou legislativu, představí aktuální problémy podniků z pohledu zástupce České inspekce životního prostředí, ale také navrhne konkrétní programy oběhového hospodářství ve firmě.

Na konferenci vystoupí 7 expertů, mezi nimiž budou zástupci Ministerstva životního prostředí ČR (Ing. Manhart), České inspekce životního prostředí (Ing. Kůs, RNDr. Oldřich Jarolím), Svazu průmyslu druhotných surovin (Ing. Šulc), České asociace odpadového hospodářství (Ing. Havelka), ale chybět nebudou ani zástupci soukromého sektoru (Dipl. Ing. Horsák, D. Batěk). Tolik odborníků na jednom místě, to je jedinečná příležitost pro účastníky konzultovat své zkušenosti z praxe!

Akce je určena pro podnikové ekology, pracovníky odpovědné za ISO 14001 a další osoby, které se věnují odpadovému hospodářství a nakládání s nebezpečnými látkami.

Vybíráme z témat konference:

Odpadové nebo oběhové hospodářství, to je oč tu běží?

Zákonné požadavky na ochranu životního prostředí jsou jedním ze základních hybatelů v podnikové ekologii. Jaká jsou další očekávání podniků v oblasti odpadového hospodářství? Jak se změní role ,,odpadářů" v oběhovém hospodářství? Na tyto otázky odpoví přednáška generálního ředitele SUEZ v ČR Dipl. Ing. Zdeňka Horsáka, Ph.D. Na přednášku naváže případová studieRegenerace acetonu - z odpadu nová vstupní surovina, kterou představí ředitel společnosti Linde Vítkovice a.s. pan David Batěk.

Zdroj: Verlag Dashöfer

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí