zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Při Jízdě do stanice Recyklace se ve Středočeském kraji vybralo přes 260 vysloužilých spotřebičů

14.10.2016
Zpětný odběr
Při Jízdě do stanice Recyklace se ve Středočeském kraji vybralo přes 260 vysloužilých spotřebičů

Dvě stě šedesát pět vysloužilých elektrospotřebičů se podařilo vybrat od obyvatel Středočeského kraje od pondělí do středy tohoto týdne při akci s názvem Jízda do stanice Recyklace. Připravil ji Středočeskýkrajve spolupráci s kolektivním systémem ELEKTROWIN a Českými drahami.

Vysloužilé elektrospotřebiče mohli lidé odevzdat ve speciálně označených vlakových soupravách i v určených stanicích na trasePraha hlavní nádraží - Benešov u Prahya zpět.

,,Jsme rádi, že i přes ranní shon si lidé našli chvilku a zastavili se, aby získali informace a další den s sebou přinesli z domova vysloužilý spotřebič, čímž přispěli k recyklacitěchto spotřebičů a tím i k ochraně životního prostředí," říká Jan Marxt, vedoucí zákaznického odděleníz kolektivního systému ELEKTROWIN.

V rámci akce Jízda do stanice Recyklace se vydalo 187 soutěžních losů těm, kteří odevzdali staré elektro. Slosování proběhne v pondělí 17. října 2016. Pět vylosovaných získá nový elektrospotřebič v hodnotě 1000 korun. Informaci o výhře obdrží textovou SMS zprávou, výhra jim bude doručena kurýrem, a to do týdne po slosování.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí