zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Uherské Hradiště zve na Barevný den s Přelez, přeskoč, recykluj!

08.06.2017
Zpětný odběr
Uherské Hradiště zve na Barevný den s Přelez, přeskoč, recykluj!

Přelez, přeskoč, recykluj se představí tento pátek 9. června na Masarykově náměstí v Uherském Hradišti v rámci Barevného dne. Tuto akci pořádá kolektivní systém ELEKTROWIN a Ecobat ve spolupráci se Zlínským krajem. Jedná se o zábavně naučný program, který bude probíhat od 9 do 15 hodin.

ELEKTROWIN nechal speciálně pro tento účel vyrobit jedinečnou atrakci - nafukovací závodní dráhu o rozměrech téměř 12x3 metry, kterou budou návštěvníci zdolávat na čas.

Nejlepší časy dosažené v Uherském Hradišti a i během dalších dílů seriálu budou v půlce září porovnány a vítězové tří kategorií si ze závěrečné akce odnesou ceny v hodnotě 20 000 Kč. Vyhlášení vítězů a předání cen se uskuteční na pražské Letné.

ELEKTROWIN připravil nejen tuto atrakci, ale ucelený program na téma recyklace. Takže budou připraveny různé hry a kvízy. To vše v duchu sloganu Třiďte také elektro! Pokud na akci přinesete vysloužilý spotřebič, obdržíte drobný dárek, za pět odevzdaných baterií získáte navíc krabičku ECOCHEESE.

Během letošního roku bude tento seriál zábavně naučných akcí putovat po zajímavých místech v ČR a připomínat lidem význam sběru a recyklace starého elektra.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí