zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

V rámci Krajských slavností v Liberci se představí i Přelez, přeskoč, recykluj

15.06.2017
Zpětný odběr
V rámci Krajských slavností v Liberci se představí i Přelez, přeskoč, recykluj

Krajské slavnosti v Liberci se chystají na tento pátek 16. června od 10 do 22 hodin. Návštěvníci se mohou těšit na bohatý program, v jehož rámci se představí také zábavně naučný ekologický program kolektivního systému ELEKTROWIN a Ecobat Přelez, přeskoč, recykluj! Tento program vznikl ve spolupráci s Libereckým krajem.

ELEKTROWIN nechal speciálně pro tento účel vyrobit jedinečnou atrakci - nafukovací závodní dráhu o rozměrech téměř 12x3 metry, kterou budou návštěvníci zdolávat na čas. Dráha bude k vidění a vyzkoušení vedle krajské budovy od 10 do 20 hodin.

Nejlepší časy dosažené v Liberci a i během dalších dílů seriálu budou v půlce září porovnány a vítězové tří kategorií si ze závěrečné akce odnesou ceny v hodnotě 20 000 Kč. Vyhlášení vítězů a předání cen se uskuteční na pražské Letné.

ELEKTROWIN připravil nejen tuto atrakci, ale ucelený program na téma recyklace. Takže budou připraveny různé hry a kvízy. To vše v duchu sloganu Třiďte také elektro! Pokud na akci přinesete vysloužilý spotřebič, obdržíte drobný dárek, za pět odevzdaných baterií získáte navíc krabičku ECOCHEESE.

Během letošního roku bude tento seriál zábavně naučných akcí putovat po zajímavých místech v ČR a připomínat lidem význam sběru a recyklace starého elektra.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí