zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Pozvánka na XVIII. zasedání Fóra pro výměnu informací o nejlepších dostupných technikách

09.11.2017
IPPC
Pozvánka na XVIII. zasedání Fóra pro výměnu informací o nejlepších dostupných technikách
 • Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) si Vás dovoluje pozvat na XVIII. zasedání Fóra pro výměnu informací o nejlepších dostupných technikách, dále jen Fórum, které pořádá ve spolupráci s Ministerstvem životního prostředí (MŽP), Ministerstvem zemědělství (MZe), Českou inspekcí životního prostředí (ČIŽP) a CENIA, českou informační agenturou životního prostředí.


  Smyslem Fóra je seznamovat širokou odbornou veřejnost s novinkami v oblasti nejlepších dostupných technik (BAT- Best Available Techniques), a zjišťovat zpětnou vazbu z průmyslu, zemědělství a dalších zainteresovaných orgánů a organizací. Na Fóru se každoročně scházejí odborníci zabývající se problematikou integrované prevence z dotčených státních orgánů, krajských úřadů vykonávající státní správu v přenesené působnosti a členové národních technických pracovních skupin.

  Letošní XVIII. zasedání Fóra, se uskuteční v úterý 21. listopadu 2017 v budově Ministerstva průmyslu a obchodu (Na Františku 32, 110 15 Praha 1).

  Organizační pokyny

  • Vyplněnou přihlášku odešlete nejpozději do 14. listopadu 2017 na adresu: novotnal@mpo.cz nebo se registrujte telefonicky na čísle: 224 853 284.
  • Akce se koná 21. listopadu 2017 v budově MPO (Na Františku 32, 110 15, Praha 1- Staré Město) jednací síň č. 239, I. patro.
  • Registrace účastníků od 8:30 hod do 9:00 hod, oficiální zahájení od 9:00 hod, předpokládaný konec akce do 13:00 hod.
  • Vložné na akci není požadováno.
  • Účast na akci nepotvrzujeme, zprávu Vám zašleme pouze v případě, že Vaši přihlášku nebudeme moci akceptovat.
Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí