zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Pomozte nám udělat Česko krásnější

21.02.2019
Obec, město
Domov
Ekostyl
Příroda
Obecné
Pomozte nám udělat Česko krásnější

Předpokládáme, že jako návštěvníci EnviWebu jste lidé se zájmem o ekologii a své okolí obecně a možná i odborníci na to, co by se dalo ve vašem městě zlepšit. Proto bychom vás rádi poprosili o pomoc...

Chceme v novém projektu vrátit zašlým místům v Českých městech, jako například náměstíčka, altánky, zastávky, podchody, podloubí, parkyatd. jejich zašlou slávu. Jedná se o místa, která dříve oplývala životem, ale z nějakého důvodu zchátrala, byla znečištěna a lidé se jim dnes spíše vyhýbají. Rádi bychom je vyčistili, upravili a zkrášlili tak, aby tam lidem bylo dobře. Budeme rádi, když nám taková místa pomůžete vybrat. Stačí poslat tip pomocí krátkého formuláře na konci téhle stránky.

Z vašich tipů vybereme dvacet nejzajímavějších. A pak v rámci akce Ahoj, krásné Česko necháme veřejnost hlasovat do konce května o tom, která tři místa vyčistíme do krásna. Samotné realizace proběhnou v letních měsících od června do srpna. Samozřejmě s vámi probereme, co všechno ještě by se na nich dalo zlepšit a přizveme vás k realizaci. Je dokonce i možné, že se nám sejde více zajímavých projektů a budeme nakonec zvelebovat více míst.

Jako odměnu za vaši pomoc nabízíme prvním 25 autorům tipů balíček čisticích prostředků v hodnotě 1000 Korun od společnosti Unilever (značky Cif, Savo, Domestos, Coccolino, Surf a Sunlight). A samozřejmě také dobrý pocit z toho, že svět kolem vás bude zas o něco čistší a lepší. Akci zaštituje značka CIF a spolek Ukliďme Česko. Případné dotazy nám, prosím, zašlete na e-mailovou adresu: info@ahojkrasnecesko.cz.

Vyplňte nám prosím dotazník níže. (Stačí stručné odpovědi:)

Jednoduchý přihlašovací formulář naleznete na https://www.ahojkrasnecesko.cz/

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí