zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

VÝZVA OBČANSKÝM SDRUŽENÍM, OBECNĚ PROSPĚŠNÝM SPOLEČNOSTEM, ZAMĚSTNAVATELSKÝM SVAZŮM A HOSPODÁŘSKÝM KOMORÁM

02.02.2005
IPPC
VÝZVA OBČANSKÝM SDRUŽENÍM, OBECNĚ PROSPĚŠNÝM SPOLEČNOSTEM, ZAMĚSTNAVATELSKÝM SVAZŮM A HOSPODÁŘSKÝM KOMORÁM

Na základě rozhodnutí o svolání 5. zasedání Fóra pro výměnu informací o nejlepších dostupných technikách na středu 2. března 2005 vyzýváme k delegování vašich zástupců na toto jednání...

Na základě rozhodnutí o svolání 5. zasedání Fóra pro výměnu informací o nejlepších dostupných technikách na 2. března 2005, vyzýváme občanská sdružení, obecně prospěšné společnosti, zaměstnavatelské svazy a hospodářské komory k delegování  svých zástupců na toto jednání.

Na jednání budou projednány zkušenosti z 2. roku realizace zákona č. 76/2002 Sb., o integrované prevenci, a z prvního ohlašování do Integrovaného registru znečišťování. Projednány budou rovněž zkušenosti z práce zástupců České republiky v technický pracovních skupinách při Evropské kanceláři IPPC v Seville, jejich zapojení do přípravy referenčních dokumentů o nejlepších dostupných technikách a první zkušenosti s výběrem kandidátů nejlepších dostupných technik. Na jednání Fóra je zařazeno i projednání návrhu novely zákona o integrované prevenci.
Nominace prosím nahlaste nejpozději do 22. února 2005 písemnou formou na adresu: Ministerstvo průmyslu a obchodu, odbor podpory průmyslu, Na Františku 32, 110 15 Praha 1. Kopii můžete zaslat elektronicky na adresu IPPC@mpo.cz.
Ladislav Špaček , MPO, spacek@mpo,cz

Zdroj: www.ippc.cz

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí