zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Úspěch veletrhu ERG ve Vídni

07.06.2005
Obecné
Úspěch veletrhu ERG ve Vídni

Veletrhu se zúčastnilo kolem 350 vystavovatelů a 20 056 návštěvníků.

Koncem měsíce dubna se uskutečnil ve Vídni veletrh ERG zaměřený na veškerá technická zařízení budov a domů. Tento veletrh je již na cestě do r. 2007 a tato cesta si vyžaduje stále silněji obor technického vybavení budov pod jednou střechou.

     Spektrum nabídky bylo velmi široké. Nejvíce zastoupena byla technika vytápění, následovala sanita a wellness, instalatérské spotřební zboží a obnovitelné zdroje energie.

V oblasti instalatérství dával veletrh možnost informovat se, ale také komunikovat a oslovit až do posledního článku řetězce – po instalatéra. Velmi vysoký byl počet vystavovatelů v oboru sanity.

     Ukazuje se, že nastupuje velmi silný rozvoj oboru solárního vytápění, také v oblasti energie byly velmi přínosné doprovodné programy.

     Podle dotazovaných návštěvníků mělo z nich 85 % zájem o vytápění. Silnou motivací pro rok 2007 byla skutečnost, že 87,9 % dotazovaných návštěvníků bylo s veletrhem velmi spokojeno nebo spokojeno, 93,4 % bylo spokojeno s termínem a 83 % mělo pozitivní názor na spojení veletrhů pod jednu střechu.

     Úspěšné bylo také Kontaktní fórum pro střední a východní Evropu, které zaznamenalo větší aktivitu firem a institucí z Chorvatska, Bosny, Albánie, Maďarska, Ruské Federace a Ukrajiny.

     V rámci Kontaktního fóra se například podařilo známé maďarské společnosti Raab získat partnera a investora pro jeden z velkých projektů v milionových hodnotách €.

Fóra se účastnily také české a slovenské firmy a svazy.

Velký zájem byl ze strany rakouských a německých návštěvníků také o navázání obchodních kontaktů se členy Svazu chladící a klimatizační techniky.

Další ročník tohoto veletrhu se uskuteční za dva roky, tedy v r. 2007.

Již nyní se těšíme na Vaši účast.

Další informace o možnostech účasti českých a slovenských firem a odborných svazů na kontaktních fórech v Rakousku, Německu, Maďarsku, Slovinsku a na Ukrajině Vám rádi poskytneme na adrese:

Schwarz a Partner spol. s r.o.
Senovážné náměstí 23
110 00 Praha 1
P. Lenka Kotllárová
Tel.: 558 711 741, 604 243 010
E-mail: veletrhy@terminy.cz
Internet: www.terminy.cz

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí