zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Jihočeské firmy navštíví hornorakouské partnery

15.11.2005
Obecné
Jihočeské firmy navštíví hornorakouské partnery
Cílem této akce je podpořit spolupráci jihočeských firem s jejich hornorakouskými kolegy a poskytnout jim potřebné informace.

Pro členy sdružení Ökoenergiecluster a další zájemce z řad jihočeských firem organizuje občanské sdružení Energy Centre České Budějovice seminář a exkurzi, které se uskuteční ve čtvrtek 24. listopadu v Linci. Tuto akci pořádá Energy Centre České Budějovice ve spolupráci s Jihočeskou hospodářskou komorou, Hornorakouským svazem pro úspory energií a za podpory Jihočeského kraje.

Dopolední seminář bude věnován současnému stavu a vývoji v posledních letech v oblasti využívání obnovitelných zdrojů energie v Horním Rakousku, nebudou chybět informace o legislativě a finanční podpoře pro alternativní zdroje. Dále se zájemci dozví o činnostech a plánovaných akcích Hornorakouského svazu pro úspory energií / O.Ö. Energiesparverband a o sdružení firem Ökoenergiecluster.

Odpoledne bude následovat prohlídka dvou významných hornorakouských firem. První navštívenou firmou bude společnost SOLution Solartechnik zabývající se výrobou solárních kolektorů a fotovoltaických článků, druhou bude firma Guntamatic Heiztechnik činná v oblasti vytápění biomasou (peletami a kusovým dřevem).  

Cílem této akce je podpořit spolupráci jihočeských firem s jejich hornorakouskými kolegy a poskytnout jim potřebné informace.

Bližší informace a přihlášku získají zájemci přímo v kanceláři Energy Centre České Budějovice, Nám. Přemysla Otakara II. 87/25 v Českých Budějovicích, na tel. 387 312 580, eccb@eccb.cz nebo na www.eccb.cz.
Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí