zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Pozvánka na slavnostní podpis dotace pro Středočeský kraj

09.01.2006
Obecné
Pozvánka na slavnostní podpis dotace pro Středočeský kraj

Ve středu 11. ledna 2006 podepíší ředitel odboru vnějších vztahů MŽP Jakub Kašpar a hejtman Středočeského kraje Petr Bendl rozhodnutí o finanční podpoře projektu Rozvoj sítě krajských středisek EVVO Středočeského kraje z prostředků Evropského sociálního fondu [1]. Tisková konference spojená s podpisem začne v 10:00 v 2. patře budovy Krajského úřadu Středočeského kraje, Zborovská 11, Praha 5.

 

Projekt, který má zajistit stabilní síť ekologického vzdělávání v Středočeském kraji, je postaven na široce založeném partnerství [2] a umožní vytvoření pěti nových pracovních míst.


Poznámky:
[1] Projekt byl podpořen ve 2. výzvě grantového schématu „Síť environmentálních informačních a poradenských center“, vyhlášeného MŽP v rámci opatření 4.2 Operačního programu Rozvoj lidských zdrojů. V něm se rozdělují prostředky Evropského sociálního fondu (ESF) na projekty neinvestičního charakteru. Přidělená dotace je hrazena ze 75 % z prostředků ESF a z 25 % z prostředků státního rozpočtu (MŽP).

[2] Na projektu se jako partneři podílejí Statutární město Kladno, Město Poděbrady,  Město Vlašim, Naučné středisko ekologické výchovy Kladno-Čabárna, o.p.s., ZO ČSOP Vlašim a ZO ČSOP Polabí.


Další informace:

http://www.env.cz/AIS/web.nsf/pages/op_lidske_zdroje
http://www.esfcr.cz
http://www.kr-stredocesky.cz

http://www.nsev-kladno.cz

http://www.csopvlasim.cz

http://www.polabske-ekocentrum.cz

Zdroj: MŽP

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí