zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Informace o činnosti ZOO v oblasti osvěty a vzdělávání

17.01.2006
Příroda
Informace o činnosti ZOO v oblasti osvěty a vzdělávání
Vážení kolegové, vážené dámy a pánové,

v období červen - listopad 2005 zpracovala  Unie českých a slovenských ZOO (UCSZ) s pomocí Ministerstva životního prostředí České republiky materiál "Analýza stavu environmentálního vzdělávání, výchovy a osvěty (EVVO) v zoologických zahradách v České republice v  roce 2005", financovaný ze zdrojů Operačního programu RLZ a státního  rozpočtu. Analýza zmapovala historické aktivity a vývoj členských zoo v oblasti EVVO, aktuální stav materiálového, personálního, technického i programového  zabezpečení EVVO i související problémy a plány, možnosti, kapacitu a potřeby  zoo pro další aktivity v této oblasti. Do materiálu byly pro úplnost zapracovány  i údaje ze slovenských zoo.

V případě zájmu najdete informace o tomto  materiálu (základní informaci, plný text i souhrn) na stránkách Unie českých a slovenských zoo http://www.zoo.cz.  

Plná verze včetně  fotodokumentace a příloh je k dispozici pouze v elektronické podobě na CD, které  je možno obdržet po předchozím vyžádání na adrese Unie (viz stránky, odkaz  „orgány unie“).

S úctou a pozdravem

Lubomír Moudrý (Ing.)
viceprezident Unie českých a slovenských  ZOO

Zoologická zahrada Děčín - Pastýřská stěna,  p.o.
40502 Děčín IV
Tel/fax: 420 412 531 164, 420 412 531  626
Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí