zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Telefon s novou ekologickou technologii společnosti Siemens

31.01.2008
Energie
Telefon s novou ekologickou technologii společnosti Siemens

Telefon Gigaset C470 nejen dobře vypadá, ale může se pochlubit i řadou zajímavých funkcí. Telefon má podsvícený barevný grafický displej, vylepšený reproduktor s vynikající kvalitou zvuku, možnost připojení pro náhlavní soupravu a telefonní seznam s kapacitou na 150 záznamů. Výrazně dlouhá životnost baterie umožňuje až 12 hodin hovoru, což je ideální pro uživatele či firmy, které často dlouze volají. Díky nové technologii Siemens ECO-DECT mohou uživatelé telefonu Gigaset C470 očekávat až o 60 % nižší spotřebu energie v porovnání s běžnými sluchátky. Telefony Siemens Gigaset již po několik let snižují vysílací výkon mezi sluchátkem a základnou v závislosti na jejich vzájemné vzdálenosti.

Čím blíže základně se sluchátko Siemens nachází, tím méně energie je mezi nimi potřeba přenášet, což umožňuje delší pohotovostní dobu.

Při použití technologie ECO-DECT se vysílací výkon základny snižuje na nulu v případě, že je sluchátko v základně uloženo a nabíjí se. Tím však přínosy telefonu Gigaset C470 pro životní prostředí nekončí. Pokud se používá několik sluchátek, umožňuje volba nové funkce „ECO Mode“ snížit výkon základny o 80 %.

http://www.techtydenik.cz

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí