zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Sázení ovocných stromků

31.10.2008
Zemědělství
Sázení ovocných stromků

Pod tímto jednoduchým leč praktickým a všeříkajícím názvem se skrývá další víkendová akce, kterou pro vás přichystali organizátoři Akce Příroda, jednoho z programů Hnutí Brontosaurus. Víkendovka se bude konat již tento víkend 31.října až 2.listopadu v přírodním parku Podbeskydí.

Kromě samotného sázení bude hlavní náplní obalování stromků, jejich vyžínání, plocení a povídání o tradičním ovocnářství. Nakonec nebude chybět ani ovocná výslužka a pro "brontosauří" akce tradiční herní program. Celá akce bude probíhat ve stínu místního hradu a "na doslech Štramberským uším" na zatravněném poli mezi Štramberkem a Závišicemi. To se pozvolna mění v ovocný sad, kde budou účastníci moci přiložit pomocnou ruku k dílu.
Štramberské "Sázení ovocných stromů" je jednou z víkendových akcí, které pořádají organizátoři Akce Příroda. Tento "brontosauří" program připravuje převážně víkendové dobrovolnické akce pro mladé lidi se vztahem k přírodě a životnímu prostředí. Více informací naleznete na www.akcepriroda.cz.
 
Kontaktní osoba: Petr Šmajser
Telefon: 776348029
E-mail: psmajser@centrum.cz

 

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí