zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Krajská soutěž v třídění odpadů má 10 výherců

24.11.2008
Odpady
Krajská soutěž v třídění odpadů má 10 výherců

KARLOVARSKÝ KRAJ - Z tisíců vytříděných plastových lahví bylo zástupci Karlovarského kraje a společnosti EKO-KOM vylosováno 10 šťastlivců, kteří nalepili výherní kupón se svou adresou na láhev určenou k recyklaci v soutěži zaměřené na třídění využitelných složek odpadu.


Soutěžní kupóny byly součástí takzvaného „startovacího balíčku“, který v minulých dnech dostaly domácnosti v některých částech kraje. Losování proběhlo 19. listopadu ve zpracovatelských areálech v Kralovicích, Citicích a v Černošíně. „Přímo tady v Citicích jsme vylosovali čtyři výherce, kteří společně s dalšími šesti obdrží barevné televizory,“ uvedla vedoucí odboru životního prostředí Eliška Vršecká. Slavnostní předání cen se uskuteční 3. prosince v krajské knihovně v Karlových Varech.

První fáze distribuce „startovacích balíčků“ proběhla v našem kraji vloni na podzim. Tehdy obdrželo zásilku s informacemi o správném třídění a s výherními kupóny celkem 50 980 domácností. Letos v říjnu balíček dostalo zbývajících 74 296 domácností v regionu.


Autor / zdroj: Jana Pavlíková
Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí