zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Sopka v Moravském krasu

04.12.2009
Příroda
Sopka v Moravském krasu

Dobrovolní organizátoři z Hnutí Brontosaurus i na počátku zimy připravili víkendovku z cyklu Akce Příroda. O víkendu 4. -- 6. prosince proběhne akce nesoucí název Sopka. Dobrovolníci budou tentokrát pomáhat přírodě v Moravském Krasu.

Sopka bude uzavírat letošní sérii víkendovek Akce Příroda. Na účastníky čeká především udržování přírodně cenné lokality Moravského krasu a odstraňování náletů. O tuto lokalitu se dlouhodobě stará základní organizace Českého svazu ochránců přírody Ponikva. "Naším cílem je, aby účastníci odjížděli z akce naplnění energií, která z nich pak bude dlouho pryštit. Víkendovku jsme proto nazvali Sopka. Rádi bychom druhé motivovali k aktivnímu způsobu života a k nahlížení na nejrůznější problémy z různých úhlů pohledu", uvedl organizátor Michal Polanský.
Víkendovka Sopka je součástí programu Akce Příroda Hnutí Brontosaurus. Tento program je založen na dobrovolnictví v oblasti ochrany životního prostředí, které je doplněno zajímavým vzdělávacím doprovodným programem. Veškeré informace jsou stále dostupné na webových stránkách www.akcepriroda.cz.


Kontaktní osoba: Iva Nováková
E-mail: ifka@akcepriroda.cz

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí