zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Volby začaly

04.05.2010
Příroda
Volby začaly

A jsou tady zase volby! Volby vyhlášené Ekologickým institutem Veronica nepatří k těm běžným, nudným volbám, kde Vás přesvědčují všemožnými sliby. My všichni se můžeme podílet na volbě STROMU ROKU MĚSTA BRNA! "Zveme všechny poctivé voliče do volebních místností s rozmístěním v Moravské zemské knihovně, knihovně Jiřího Mahena, knihkupectví Academia, restauracích Rebio a také v naší domovině - Ekologické poradně Veronica na Panské 9. Zde můžete také získat informace, které se na plakátech již neobjevili" říká Romana Košťálová z Ekologického institutu Veronica. Osm z deseti finalistů najdete převážně v centru Brna, dva jsou pak vzdálenější. Mezi finalisty jsou stromy typické pro naše zeměpisné šířky, ale také stromy cizokrajného původu.

" Anketu pořádáme, aby se občané rozhlíželi po svém okolí a stromy jim nebyly lhostejné. Letos s finanční podporou Magistrátu města a záštitou náměstka primátora Martina Andera" dodává organizátorka ankety.

Pro ty, kteří jsou natolik vytížení a přesto chtějí dodržet svou voličskou povinnost, nabízíme volby prostřednictvím SMS zpráv, facebooku nebo webu na www.veronica.cz\brnenskystrom. Volební místnosti budou uzavřeny 27. května. Proto neváhejte a volte STROM ROKU!

Romana Košťálová
Ekologický institut Veronica
777 323 762
Romana.kostalova@veronica.cz

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí