zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Nová metodická příručka

08.02.2011
Čištění odpadních vod
Urbánní ekologie
Nová metodická příručka

Na webových stránkách Státního fondu životního prostředí je k dispozici nová metodická příručka "Posuzování dešťových oddělovačů jednotných stokových systémů v urbanizovaných územích".

Tato metodická příručka je určena jako pomoc při administraci Operačního programu Životní prostředí (OPŽP), projektů oblasti podpory 1.1.1.

Příručka navazuje na metodickou příručku "Posouzení stokových systémů urbanizovaných území" a je podporou při přípravě a administraci projektů výstavby, rekonstrukce a dostavby stokových systémů, předložených v rámci OPŽP. Poskytuje rovněž podklad pro investory při zadávání a kontrole zpracování koncepcí odvodnění pro následné krátkodobé i dlouhodobé investiční plány obnovy a dostavby stokových systémů včetně posouzení priorit opatření. Podobně je určena i zpracovatelům generelů odvodnění. Dále může sloužit vodoprávním orgánům jako návod pro posouzení požadované funkce dešťových oddělovačů.

Projekt byl financován z prostředků Operačního programu Životní prostředí, jeho zpracovatelem je Česká vědeckotechnická vodohospodářská společnost.

Nová metodická příručka "Posuzování dešťových oddělovačů jednotných stokových systémů v urbanizovaných územích"

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí