zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Za starý filtr Brita slevu

31.03.2011
Pitná voda
Za starý filtr Brita slevu

Dostat peníze za něco, co vám dosloužilo? Ano! Pošlete nebo přineste své použité filtry z konvic Brita a získáte za každý filtr slevu 25 Kč na nový.

Co musím udělat já?

Tahle recyklace vám moc času ani sil nezabere. Stačí jen vrátit použité patrony obchodu Ekozboží.cz - nic víc! Můžete je buď přinést osobně, nebo poslat jako balíček na adresu:

  • EnviWeb s.r.o.
  • Březová 6
  • 637 00
  • Brno

Jak mám uplatnit svou slevu?

Za přinesené patrony získáte kód, který zadáte při nákupu v e-shopu Ekozboží.cz. Hodnota slevy se pak odečte od ceny objednávky.

Pokud pošlete použité filtry Brita poštou, připište na balíček svou e-mailovou adresu: kód dostanete mailem a můžete ho použít při příštím nákupu. Pokud ale chcete filtry přinést osobně a spojit si cestu s vyzvednutím objednaného zboží, stačí do poznámky v objednávce napsat, kolik použitých patron při vyzvednutí přinesete a slevu získáte "předem".

Proč recyklovat použité filtry?

Filtrační patrona se celá skládá z materiálů, které se v přírodě samy nerozloží a jsou poměrně drahé na výrobu. Recyklace filtrů tak znamená hned tři výhody: vzniká méně odpadu, využívá se méně přírodních zdrojů a výroba nových filtrů je levnější.

Firma Brita má proto svůj vlastní recyklační program, ve kterém najde každá část staré patrony nové využití: plastový obal poslouží na výrobu nových plastů, uhlíkový filtr na čištění odpadních vod, iontoměnič se vyčistí a použije znovu.

Začněte hned!

Čím dřív si zvyknete schovávat staré filtry, tím lépe: tahle sleva jen tak neskončí. Nabízí ji totiž jako součást recyklačního programu přímo firma Brita, která se chce se zákazníky rozdělit o úspory z recyklace. Díky Ekozboží.cz je to možné už i u nás a stejně snadné, jako vrátit prázdné lahve. Tak nezapomeňte: hned příští použitý filtr neházejte do koše, ale do schránky - a sleva je vaše!

Vyberte si z filtračních patron Brita >>

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí