zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Darujte blízkým stromeček pod stromeček

27.11.2011
Obecné
Příroda
Darujte blízkým stromeček pod stromeček

. Nadace Partnerství nabízí originální vánoční dárek - darovací poukaz - který udělá radost a zároveň přispěje k výsadbě a ochraně stromů v České republice.
. Plnou výši ceny certifikátů v hodnotě dvou set, tisíce a dvou tisíc korun nadace použije na výsadby a ochranu stromů.
. Certifikáty je možné zakoupit v sídle Nadace Partnerství nebo v jejím internetovém obchodě.
Brno (24. listopadu 2011) - Blíží se advent, Vánoce jsou za dveřmi a mnoho lidí prožívá stresové období při pobíhání po nákupních centrech a shánění vhodných vánočních dárků. Pokud však chtějí své blízké potěšit netradičním a zároveň smysluplným dárkem, nemusí trávit čas stáním ve frontách. Nadace Partnerství nyní nabízí darovací certifikáty, díky kterým přibudou do české krajiny či měst stromy a stromky. Certifikát stojí dvě stě, tisíc nebo dva tisíce korun a jeho plnou výši ceny pak nadace použije na výsadbu a ochranu stromů. K dostání jsou v sídle Nadace Partnerství nebo v jejím internetovém obchodě.
Darovací certifikát je skvělou volbou pro všechny, kdo chtějí rodinu a přátele překvapit originálním dárkem, který zároveň pomáhá. Koupí certifikátu symbolicky pro své blízké zasadí strom. Věnují peníze Nadaci Partnerství, která jimi podpoří vybrané projekty výsadeb a ochrany dřevin. "Stromy a stromky pak vyrostou v alejích kolem cest, v parcích, obecních sadech, v zahradách škol a školek, zkrátka všude, kde lidem chybí a kde jsou potřeba. Navíc je vysadí místní nadšenci, takže bude o jejich budoucnost dobře postaráno," vysvětluje Lenka Vodičková z Nadace Partnerství.
Zájemci si mohou vybrat mezi poukazy Stromek do krajiny v hodnotě dvě stě korun, Strom do krajiny za tisíc korun nebo Strom do města za dva tisíce korun podle toho, kde chtějí nechat strom vysadit. Všechny darovací certifikáty jsou vytištěny na recyklovaném papíře a stvrzeny vlastnoručním podpisem ředitele Nadace Partnerství Miroslavem Kundratou. Zakoupit je mohou osobně v sídle nadace, na vybraných akcích nebo v internetovém obchodě na http://eshop.nadacepartnerstvi.cz/.
Nadace Partnerství má s výsadbou a ochranou stromů dlouholeté zkušenosti. "Za dobu své existence jsme vysázeli desetitisíce dřevin po celé České republice. Pokud by se všechny uspořádaly do jedné řady, vznikla by dlouhá alej, která by mohla například lemovat cestu z Brna až do Karlových Varů," dodává Lenka Vodičková.
Dárkové certifikáty můžete zakoupit: http://eshop.nadacepartnerstvi.cz/
Informace o našich aktivitách naleznete: http://www.nadacepartnerstvi.cz/stromzivota

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Chystané akce
29
11. 2019
29.11.2019 - Seminář, školení
13
12. 2019
13.12.2019 - Seminář, školení
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí